İşte Ubisoft’un Gamescom 2016 kadrosu!

İşte Ubisoft’un Gamescom 2016 kadrosu!

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Watch Dogs 2 ve South Park: The Fractured But Whole oyunları, oyuncuları bekliyor.

Türkiye’nin partner ülkesi olduğu, 17 Ağustos 2016 ile 21 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek ve büyük oyun geliştiricilerine içerisinde yer verecek olan Avrupa’nın en büyük oyun konferanslarından olan Gamescom 2016, görülen o ki güzel bir Ubisoft bombardımanına uğrayacak. Nereden mi biliyoruz? Çünkü Ubisoft, bir basın açıklaması ile birlikte bahsettiğimiz konferansa götüreceği, göstereceği ve oynanabilir olarak sunacağı oyunları açıkladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gamescom 2016

Yapılan resmi açıklamaya göre For Honor, Steep, Eagle Flight ve Star Trek Bridge Crew oyunları konferans alanında oynanabilir olarak sunulacakken; Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Watch Dogs 2 ve South Park: The Fractured But Whole oyunlarının demo sürümleri de oyuncuları karşılayacak. Gamescom 2016 etkinliğinin firmaları için çok önemli olduğunu belirten Ubisoft, Assassin’s Creed filminden kamera arkası görüntüleri de bu konferans sırasında paylaşacak. Yani, sadece oyunlar görmeyeceğiz.

Ubisoft’un Gamescom 2016 standında oyunlar ve filmler haricinde çekilişler ve özel etkinlikler de yer alacak. Mesela bir dans şovu izleyeceğiz. Bu şov tabii ki Just Dance 2017 oyununun reklamı için yapılacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.