İstanbul Kıyamet Vakti oyuncularını sevindirecek indirimler başladı

İstanbul Kıyamet Vakti oyuncularını sevindirecek indirimler başladı

İstanbul Kıyamet Vakti oyuncuları için kaçmaması gereken bir fırsat.

İlk Türk yapımı Devasa Çevrim içi Rol Yapma Oyunu olarak da bilinen İstanbul Kıyamet Vakti, çıkış yılına rağmen günümüzde hala aktif olarak oynanan bir yapım. Haberimize konuk olan yapım aslında oynaması ücretsiz fakat geliştirici ekipler para kazanmak için Akçe adını verdikleri ücretli para birimini de oyunda barındırıyor. Oyuncu kitlesi hala fazlasıyla aktif olan yapımın Akçe para birimi de, bir süre boyunca Playstore üzerinde indirimli olarak satın alınabilir bir halde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İstanbul Kıyamet Vakti oyuncularını sevindirecek indirimler başladı

İstanbul Kıyamet Vakti oyuncularının kaçırmaması gereken bir fırsat

Kampanya sayfasına ilerlemek için buraya tıklayınız.

Hemen yukarıdaki, “Kampanya sayfasına ilerlemek için buraya tıklayınız.” cümlesi ile birlikte paylaşmış olduğumuz bağlantı, sizleri doğruca haberimize konuk olan İstanbul Kıyamet Vakti kampanya sayfasına götürecek. Bağlantıya tıklamanız durumunda açılacak olan sayfada, 500 Akçe ile 5500 Akçe arasında değişen miktarlardaki Akçe seçenekleri ve İstanbul Kıyamet Vakti Çemberlitaş Paketi mevcut. Fiyat açısından ise, indirim süresi boyunca çok uygun bir durumda.

Playstore üzerinden satın alacağınız kodları kullanabilmeniz için, öncelikle bir İstanbul Kıyamet Vakti hesabınızın bulunması gerekiyor. Sizlere ulaştırılacak olan kodlar ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da, kodların son kullanım tarihleri. Zira, belirtilenlere göre satın alacağınız kodunuzu, satın alım tarihi itibari ile 2 yıl içerisinde aktif bir oyun hesabınızda kullanmanız gerekiyor. Hemen aşağıda, satın alabileceğiniz akçe miktarını ve fiyatlarını sizler için listeledik.

İstanbul Kıyamet Vakti Akçe ve Çemberlitaş paketleri fiyatları

  • 500 Akçe – 7 TL yerine 5,95 TL
  • 1000 Akçe – 13 TL yerine 9,75 TL
  • 2500 Akçe – 30 TL yerine 24 TL
  • 5500 Akçe – 57 TL yerine 42,75 TL
  • Çemberlitaş Paketi – 35 TL yerine 29,75 TL

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.