Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 02.07.2017

Türkiye genelindeki sıcaklıklar, 40 küsür dereceye çıkıyor olsa da, Türkiye dışındaki ülkelerde daha da sıcak günler yaşanıyor. Bu sıcak günlerden bir tanesi de İran’da yaşandı. Hatta bu sıcaklık, o kadar sıcak bir sıcaklıktı ki, Asya’nın sıcaklık rekoru kırıldı o gün ile. Bu rekor, İran’ın Ahvaz kentinde, geride bıraktığımız Perşembe günü kırıldı. Çünkü Ahvaz, o gün tam 53.7 derece oldu. Eğer bir önceki seneye dönecek olursak, İran yine bir rekor kırmıştı ve 2016 senesindeki rekor sıcaklık da 53.0 derece idi. Tabii bu iki sıcaklıkta da nem oranı, sıcaklığa katılmıştı. Fakat, geçen Perşembe gününe geri dönüp, İran’dan nemi çıkartacak olursak, aslında en sıcak kent Bandar Mahshahr oluyor. Çünkü Bandar Mahshahr, o gün tam 73 derece sıcaklık hissetti.

Ne diyelim? Artık her geçen sene, havalar çok daha fazla ısınıp, çok daha fazla soğumaya başlıyor. Zaten mevsimlerin bir dengesinin de kalmadığını, bu güne kadar fark etmiş olmanız gerekiyor. Fakat güzel bir haber verelim, özellikle İstanbul’daki takipçilerimiz için. Önümüzdeki hafta içinde şehirdeki sıcaklık düşecek ve 2 gün boyunca da yağmur göreceğiz. Fakat hafta sonuna doğru, sıcaklıklar tekrar yükselecek. Bu yüzden, kendinizi hazırlayın.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.