iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max Türkiye fiyat etiketleri can yakacak

iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max Türkiye fiyat etiketleri can yakacak

Henüz resmi fiyat etiketleri olmasa da, sahip olacakları etiketler belli gibi.

Apple, yeni iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max model telefonlarının duyurusunu yaptı ve her biri de fazlasıyla güzel bir şekilde tanıtıldı. Fakat Türkiye’de yaşayan bir birey olarak bizim aklımızda başka sorular geziyor. Apple ekibinin yeni telefonları iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max Türkiye fiyat etiketleri ne olacak? İşte bu haberimizde, sizlerle paylaşacağımız bilgiler tam olarak bu sorularınıza cevap getirecek. Zira, an itibari ile iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max Türkiye fiyat etiketleri can yakacak durumda. Biz de, sizlerle can yakıcı bu fiyat etiketlerini paylaşacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max Türkiye fiyat etiketleri can yakıyor

Apple tarafından iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max duyurusunun yapıldığı sunum esnasında, fiyat etiketlerine gelene kadar birçok özellik anlatıldı. Önce, uzun uzun iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max model telefonlardan bahsettiler. Ardından da Bethesda ekibinin yolda olan The Elder Scrolls oyununun nasıl görüneceği de gösterildi. Tabii, gösterilen The Elder Scrolls Blades görüntülerinin sadece iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max model telefonlarda geçerli olmayacağını da söylemek mümkün.

iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max tanıtımı esnasında elbette sadece The Elder Scrolls Blades gösterilmedi. Aynı zamanda modellerin performanslarına ve teknolojilerine de değinildi. Bu tarz bilgileri de, videoyu izleyerek detaylı bir şekilde öğrenmeniz mümkün. Sunumda iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max Türkiye ve diğer tüm dünyadaki fiyat etiketlerine değinilmeden önce, çoklu AR deneyimlerinden de bahsedildi. Yani, özetlemek gerekirse, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max fiyat etiketlerine gelene kadar yeni telefonlar ve teknolojileri hakkında çok fazla yeni bilgi verildi.

Henüz iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max Türkiye fiyat etiketleri belli olmadı tam olarak. Fakat bunun yerine Apple sunumu esnasında dolar fiyatları belirtildi. Belirtilen bilgilere göre iPhone XR fiyatı 749 dolar, iPhone XS 999 dolar ve iPhone XS Max ise 1099 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak. Türkiye fiyat etiketlerinde ise iPhone XR için 5000-6000 TL civarı, iPhone XS 8000-9000 TL civarı ve iPhone XS Max ise 9000-10000 TL arasında bir fiyat etiketine sahip olacaktır tahminen. Tabii, umudumuz olmaması yönünde. Türkiye için resmi fiyat etiketleri yayımlandığında sizlerle paylaşacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.