Türkiye

iPhone 8, performans testlerinde iPhone 8 Plus ve iPhone X telefonlarını yendi

iPhone 8, performans testlerinde iPhone 8 Plus ve iPhone X telefonlarını yendi

Performans istiyorsanız iPhone 8 Plus veya iPhone X yerine direkt iPhone 8 almanız gerekebilir.

A11 Bionic yonga setini ve Apple tarafından oluşturulmuş olan bir ekran kartını içerisinde bulunduran iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X, birçok iOS sever tarafından tercih edilecektir. Tabii performans isteyen telefon kullanıcıları, bu 3 yeni Apple ürününü satın almadan önce çıkacak olan test sonuçlarını da merak ediyordur. Bugün ise bahsettiğimiz test sonuçları, oldukça ilginç bir şekilde karşımıza çıktı. Çünkü iPhone 8, performans testlerinde iPhone 8 Plus ve iPhone X telefonlarını yendi. Bu sonuçların ilginç olmasının sebebi, iPhone 8 telefonunun diğer telefonlardan 1 GB daha az RAM değerine sahip olması. Fakat RAM değeri her ne kadar düşük olsa da, iPhone 8 üzerindeki düşük çözünürlük, performansı etkiliyor olabilir.

iPhone 8, performans testlerinde iPhone 8 Plus ve iPhone X telefonlarını yendi

Performanslar her ne kadar serinin temel telefonunda başarılı olsa da, bu birinci telefonun bataryasının diğer iki telefona göre oldukça küçük olduğunu göz önünde bulundurmak lazım. Yani, çözünürlük ve uzun ömür istiyorsanız diğer iki telefona yönelmeniz gerekecek. Daha düşük bir çözünürlük ile yüksek performans istiyorsanız ise temel iPhone 8 telefonunu tercih etmeniz gerekecek. En azından test sonuçları bunları gösteriyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın