iPhone 8, gece satışı ile ülkemize geliyor

iPhone 8, gece satışı ile ülkemize geliyor

Telefona ilk dakikasından sahip olmak isteyenler için.

Elli binden fazla ürün çeşidiyle tüketicilerini son teknoloji ürünlerle bir araya getiren Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicilerine yeni bir sürprizle buluşturmaya hazırlanıyor. Apple’ın Türkiye’de sabırsızlıkla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8 ve 8 Plus’a hemen sahip olmak isteyenler için, ürünler mediamarkt.com.tr’de ön sipariş ile ücretsiz kargo avantajıyla satışa sunuluyor.

iPhone 8

Bununla yetinmeyen MediaMarkt, tüketicilerle ilk kez buluşacak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için, mağazalarının kapılarını 20 Ekim gecesi saat 00.01 itibarıyla açıyor ve müşterilerini yeni cihazların ilk sahibi olmaya davet ediyor. Uzay grisi, gümüş ve altın renk seçenekleri olmak üzere üç ayrı renk seçeneğiyle gelen iPhone 8 ve 8 Plus, şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. 32 GB, 128 GB ve 256 GB gibi farklı hafıza seçenekleriyle raflarda yerini alacak cihazlar, Denizbank’ın sunduğu 48 aya varan vadelerle tüketicileri bekliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın