Menü
https://leadergamer.com.tr/sapphire-rx580-nitro-geforce-gtx-1060-6gb/
iPhone 8 20 Temmuz 2017 11:14

iPhone 8, sınırlı sayıda üretilecek ve 1100 Dolar olacak

Ayrıca iPhone 8 telefonunun ne zaman piyasada olabileceği de söylendi.


iPhone 8 hakkında şu an internet üzerinde birçok bilgi var. Bu bilgilerin çoğu, cihazın fiyatı ve çıkış tarihi hakkında tabii. Daha önce sizlere aktardığımız haberlerden bir tanesinde, iPhone 8 cihazının 1000 Dolar ile 1500 Dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacağını ve 2017 sonunda piyasaya sürüleceğini belirtmiştik. Bugün ise, analizleri ve yayımladığı bilgiler ile oldukça popüler olan JP Morgan, bu telefonun 1100 Dolar fiyat etiketi ile Eylül 2017 tarihinde, sınırlı stok ile piyasaya sürüleceğini söyledi. Telefonun bu sene piyasaya çıkacak olması, aslına Apple şirketinin düzenine ters gelse de, bu sene markanın 10. senesi ve bu yüzden düzeni bozmak istemiş olabilirler.

iPhone 8, sınırlı sayıda üretilecek ve 1100 Dolar olacak

Ortaya çıkan bilgilere göre, Apple ile çalışan üreticiler, iPhone 8 üretimi sırasında kullanılan materyaller üzerinde sorun yaşıyor. Çünkü üreticiler, bu materyalleri bulamıyor ve bu yüzden, telefonunun çok az bir stok ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Eğer Apple, böyle bir şey istemezse de, telefonun Kasım 2017 veya Aralık 2017 tarihlerine ertelenmesi bekleniyor. JP Morgan raporlarına göre ise, Apple, Eylül 2017 tarihinde 2 milyon adet telefon ile satışa başlayacak. Tüm iPhone modellerini baz aldığımızda ise Apple, Mart 2018 olmadan piyasaya 42 milyon telefon sürmeyi planlıyor. 2018 finansal yılı içerisindeki toplam üretim ise 270 milyon civarında olacak gibi görünüyor.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse ve bir PC oyuncusuysanız, Radeon RX 580 8GB ile GeForce GTX 1060 6GB karşılaştırması yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. İki kart da gerçekten ilgi çekici sonuçlar veriyor. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör