iPhone 8, 1000 dolardan daha az bir fiyat ile satışa sunulabilir

iPhone 8, 1000 dolardan daha az bir fiyat ile satışa sunulabilir

Ülkemizdeki fiyatı nasıl olur acaba? Millet mutlaka saldıracaktır yeni telefona.

Apple markasının akıllı telefonları çok uzun zamandır, yurt dışında da yüksek fiyatlar ile satışa sunuluyor, ülkemizde de. Apple markasının yeni akıllı telefonu olmaya hazırlanan iPhone 8 de yine bu şekilde, pahalı bir etiket ile piyasaya çıkacak sanıyorduk ama bir analiste göre telefonun standart modeli, 1000 dolardan daha az bir fiyat etiketi ile satışa sunulabilir. Yine de, telefonun yükseltilmiş, daha iyi modelleri 1000 dolar ve daha üstüne çıkacaktır diyor aynı analist. Dilerseniz bu durumun detaylarına, haberimizin devamından göz atmaya devam edelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

iPhone 8, 1000 dolardan daha az bir fiyat ile satışa sunulabilir

Business Insider raporları sayesinde öğrendiğimiz bu duruma göre, USB ekibinden bir popüler analist, iPhone 8 isimli akıllı telefonun standart modelinin 870 dolar olacağını öngörüyor. Dediğimiz gibi, telefonun yükseltilmiş modelleri de 1000 dolar veya üstünde olacak. Bahsettiğimiz bu 870 dolarlık akıllı telefon, 64 GB boş alan sunacakken, analistin dediğine göre 256 GB modeli 1070 dolar olacak. Tüm bu bilgileri öngören Steven Milunovich, ne kadar haklı çıkacak şu an bilemiyoruz ama ülkemize girecek olan cihazın her şekilde pahalı olacağını rahatlıkla tahmin edebiliyoruz.

Peki, sizler bu telefonun fiyatı hakkında neler düşünüyorsunuz? Cihazın orijinal fiyatı gerçekten 870 dolar olabilir mi? 870 dolar olsa bile, ülkemize ne gibi bir fiyattan girecektir bu telefon? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.