2017 senesinde bir iPad oyununa 60 Dolar vermek mi?

2017 senesinde bir iPad oyununa 60 Dolar vermek mi?

Yok canım, biz almayalım. Teşekkür ederiz.

Sıra temelli strateji oyunlarının oldukça başarılı bir üyesi olan ama ne yazık ki 2K Games ekibinin elinin altında olan Sid Meier’s Civilization VI, iPad cihazları için çıkışını gerçekleştirdi. Peki, şimdilik mobil platformlarda sadece iPad üzerinde bulunan bu oyunun fiyatı nedir dersiniz? PC oyuncularının bile artık nadir gördüğü bir fiyat etiketi olan 60 Dolar. Evet, Sid Meier’s Civilization VI şu an iPad üzerinde tam bir video oyunu fiyat etiketi ile satılıyor. Bu sırada oyunun PC sürümü de indirimden, bir başka indirime koşuyor. Asla 60 Dolar etiketini görmüyor. Fakat buna rağmen sizlere güzel bir haberimiz de var.

2017 senesinde bir iPad oyununa 60 Dolar vermek mi?

Eğer bir iPad sahibi iseniz ve Sid Meier’s Civilization VI oynamak istiyorsanız, oyun 4 Ocak 2018 tarihine kadar 30 Dolar fiyat etiketi ile satılacak. Ayrıca, oyunu denemeden para vermem diyorsanız da, oyunda ilk 60 tur oyunculara tamamen ücretsiz sunuluyor. Bu arada, ücretsiz tur demişken, 2K Games her ne kadar bu oyunu 60 Dolar fiyat etiketi ile satıyor olsa da, bu işin alternatifleri ciddi anlamda berbat olabilirdi. Sid Meier’s Civilization VI oyununu iPad üzerinde, diğer ucuz mobil oyunlar gibi bir düşünür müsünüz?

Yeni bir medeniyet almak için 5 Dolar ödeyiniz, 30 tur daha oynayabilmek için 10 Dolar ödeyiniz, şimdi indirimli fiyatı ile 100 tur daha oynamak için 20 Dolar ödeyiniz gibi cümleler havada uçuşurdu. Bir de rol yapma oyunlarındaki VIP sistemi gelse, tam olurdu. Oyuna para harcadıkça VIP seviyeniz yükseliyor, VIP seviyeniz yükseldikçe de turları daha avantajlı bir şekilde oynayabiliyorsunuz filan. Umarım bu yazımızı 2K Games ekibinden biri filan okumaz. Bayağı bayağı fikir verdik adamlara.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın