Invizimals, artık PS3 ve Vita’da can buluyor

Invizimals, artık PS3 ve Vita’da can buluyor

Digimon'umsu, farklı bir macera!

PS3 ve PS Vita için yeni oyunlar tüm hızıyla çıkarılmaya devam ediyor. Mitsua Himakawa yeni Invizimals oyunlarını oyunseverlere duyurdu. Oyunların PS3 için Invizimals: The Lost Kingdom, Vita için ise Invizimals : The Alliance olacağı belirtildi. Hirakawa: ” Bu oyunlar için uzun süredir gizli bir çalışma içerisindeyiz.” dedi ve “Artık bunu duyurma zamanı geldi.”  diye ekledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

InvizimalsShadowZone_HeroAyrıca, Novarama Tegnology: The Alliance, Magenta Software  ise The Lost Kingdom oyunu ile sorumlu. Bildiğimiz üzere Novarama Tegnology, gerçeklik olgusuna ne kadar çok önem verdiklerini ve stüdyolarının bu olguya göre olduğunu bizlere Inzivimals Trigology’de göstermişti. Bu da çıkacak oyunun bizlerde merak uyandırmasını arttırıyor.

PS3 için yapılan Invizimals: The Lost Kingdom’un içeriği, Invizimals dünyasına genç bir keşifçinin girmesi ve başından geçen heyecan dolu olay örgüsünü ele alıyor.

Her iki oyunda da görülen en önemli özelliklerden birisi de, Cross-Play özelliği. Çünkü bu özellik sayesinde iki oyun arasında karakterlerin  transferlerini  sağlayarak kendi isteğimiz doğrultusunda hem PS3’de hem de Vita’da oynama şansına sahip olacağız.

Oyunun çıkış tarihi henüz belli olmadı. Detayları takip edeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bizlerle kalın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.