Menü
https://leadergamer.com.tr/humble-very-positive-bundle-2-kampanyasi/
Intel Core i9-7980XE 20 Eylül 2017 11:28

Intel Core i9-7980XE performans sonuçları sızdırıldı

Bu sonuçlar sizi memnun etti mi?


Intel cephesinin en pahalı işlemcisi olmaya hazırlanan Intel Core i9-7980XE, AMD ekibinin Threadripper işlemcisine rakip olmaya hazırlanıyor. Tamam, rakip olacak ama bu işlemci hakkında hiçbir fikrimiz yoktu, bugüne kadar. Çünkü bugün, bu işlemcinin performans testlerinin sonuçları sızdırıldı. Coolenjoy ve VideoCardz tarafından sızdırılan bu test sonuçlarına göre Intel Core i9-7980XE, cihaza vereceğiniz paranın değerini size hissettirecek. ASUS APEX üzerinde test edilen bu işlemci, en fazla 4.4 GHz hızına kadar kendisini çıkartabiliyor. Bahsettiğimiz testlere ve bu testlerin sonuçlarına da haberimizin devamındaki görsellerden bakabilirsiniz.

Intel Core i9-7980XE performans sonuçları sızdırıldı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör