Menü
https://leadergamer.com.tr/dauntless-onumuzdeki-hafta-cikiyor/
Intel Core i7-8700K 13 Ağustos 2017 10:01

Intel Core i7-8700K işlemcisinin ilk test sonuçları yayımlandı

Intel Core i7-8700K, AMD Ryzen 7 1700X gibi işlemcileri geride bırakıyor.


21 Haziran 2017 tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan 8. nesil Intel işlemcileri, şimdiden internet alemine sızdırıldı. Ekibin 8. nesil yeni işlemcilerinden olan Intel Core i7-8700K da bu bahsettiğimiz sızdırma olaylarına karıştı. Öyle ki, bu işlemcinin ilk 3DMark test sonuçları sızdırıldı. Bu sonuçları hemen aşağıda sizlerle paylaşacağız ama şimdiden söyleyelim: Intel Core i7-8700K, Intel Core i7-7700K ve AMD Ryzen 7 1700X gibi işlemcileri geride bırakıyor.

Intel Core i7-8700K işlemcisinin ilk test sonuçları yayımlandı

Test sırasında Intel ekibinin 8. nesil işlemcisi, hiçbir hız aşırtma yöntemi uygulanmadan, hız aşırtma uygulanmış AMD Ryzen 7 1800X ve Ryzen 7 1700X işlemcileri ile mücadele edebiliyordu. Bunu zaten yukarıdaki ve aşağıdaki görsellerden sizler de görebiliyorsunuz. 6 çekirdek ve 12 iş parçacığı ile piyasaya sürülmesi beklenen bu yeni nesil üst düzey işlemci, Hyper Threading desteği ile piyasaya çıkmaya hazırlanacak. Bakalım 8. nesil işlemciler, oyuncuların beklentilerini tamamen karşılayabilecek mi ve 7. nesil işlemcileri gölgede bırakabilecek mi?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör