Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-eylul-2017-icerikleri/
Coffee Lake , Intel 8 Eylül 2017 14:39

Yeni Intel Coffee Lake işlemcilerin fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı

Fiyatlar ve çıkış tarihi hakkında neler düşünüyorsunuz?


Güvenilir bir kaynak olan Sweclockers ekibinin yeni raporlarına göre yeni Intel Coffee Lake işlemcilerin fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. Verilen bilgilere göre Intel öncelikle masaüstü bilgisayarlar için işlemcileri piyasaya sürecek. Bu işlemcilerin piyasaya sürülme tarihi ise 5 Ekim 2017 olacak. Bu işlemcilerin fiyatı ise €419 ile €199 arasında olacak. i7 8700K 6c/12t işlemcisi €419, i5 8600K 6c/6t işlemcisi €299 ve son olarak i3 8350K, 4c/4t işlemcisi €199 fiyat etiketi ile satılacak. Tabii tüm bu bilgilerin söylenti olduğunu tekrar hatırlatalım. Yani bu bilgilerin gerçek olmama yanı bulunuyor.

Intel Coffee Lake

Intel Coffee Lake hakkında daha önce, “Yeni nesil Intel işlemcileri piyasaya çıkmaya hazırlanırken, birçok oyuncu da bu işlemciler için para ayırmaya başladılar. Fakat bu oyuncuların daha fazla para ayırması gerekebilir çünkü eğer Intel Coffee Lake işlemci kullanacaksanız, yeni anakart almak zorundasınız. Yeni Intel Coffee Lake işlemciler, LGA-1151 soket bulundurmalarına rağmen, Asrock isimli anakart üreticisine göre 200 serili anakartlar ile çalışmayacak. Bu durumda, birçok oyuncunun da anakartını değiştirmesi gerekecek bu işlemciler için. Tabii oyuncular bir anakart değişimine sıcak bakar mı, şu an bunu söylemek oldukça zor.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör