Insurgency Sandstorm için yeni oynanış videosu gösterildi

Insurgency Sandstorm için yeni oynanış videosu gösterildi

Çıkış tarihi, ön sipariş hediyeleri, fiyatı ve daha fazlası duyuruldu.

Insurgency serisini, ilk olarak 22 Ocak 2014 tarihinde çıkışını gerçekleştiren oyun ile tanımıştık. Kendisi, bizlere taktikselliğin ve gerçekçiliğin birleştiği bir oyun tecrübesi sunuyordu. E3 2018 etkinlikleri esnasında da, serinin bir sonraki oyunu olan Insurgency Sandstorm için oynanış videosu gösterildi. Haberimize konuk olan yapımın oynanışı gösterildikten sonra da, Steam platformu için ön siparişe açıldı. Fiyat açısından da günümüzdeki oyunlara kıyasla uygun bir fiyat etiketine sahip olduğunu söylemek mümkün.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Insurgency Sandstorm için yeni oynanış videosu gösterildi

Insurgency Sandstorm, ön siparişe açıldı

E3 2018 etkinlikleri esnasında gösterilen heyecan dolu oynanış videosunu izlemek için haberimizin en sonuna ilerleyebilirsiniz. Nefes kesen bir atmosfer içerisinde gösterilen Insurgency Sandstorm, Steam platformu üzerinde ön siparişe açıldı. Ön sipariş verdiğiniz taktirde, %10’luk bir indirim ve çıkış tarihinden birkaç hafta önce oyuna erişim hakkı kazanıyorsunuz. Eğer serinin ilk oyunu Steam kütüphanenizde mevcutsa, indirim oranınız %20’ye yükseliyor. Bu sayede, 85 TL’lik fiyat etiketi en az 76,50 TL’ye düşmüş oluyor. Çıkışını ise, Eylül 2018 ayı içerisinde gerçekleştirecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk oyunundan yola çıkarak, Insurgency Sandstorm’un da sadece PC platformu için çıkış yapacağı düşünülebilir. En başlarda öyle de olacak zaten. Fakat, 2019 yılının ilk yarısında PS4 ve Xbox One platformlarında da boy gösterecek. Eğer aradığınız şey heyecanlı bir çoklu oyuncu tecrübesi ise, hemen aşağıda oynanışını görebileceğiniz yapım sizler için biçilmiş kaftan olabilir. En iyisi biz lafı çok daha fazla uzatmayalım ve hemen aşağıdaki oynanış videosu sizlere bilmek isteyeceğiniz şeyleri anlatsın.


Insurgency: Sandstorm
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.