Insurgency Sandstorm için PC çıkış tarihi beta testi ile birlikte duyuruldu

Insurgency Sandstorm için PC çıkış tarihi beta testi ile birlikte duyuruldu

Oyunun beta testi şu an erişilebilir durumda.

New World Interactive, PC platformunda oyuncular ile buluşacak olan Insurgency Sandstorm için beta sürecinin başladığını duyurdu. Beta sürecinin yanı sıra, konsollardaki sürümü oldukça uzağa ertelenen oyunun PC platformundaki çıkış tarihi de geliştiriciler tarafından açıklandı. Konsol oyuncularının ancak önümüzdeki yıl buluşma imkanı yakalayabileceği oyun, Eylül ayında Steam platformunda PC oyuncularına sunulacak.

Insurgency Sandstorm, önümüzdeki ay oyuncular ile buluşacak.

Oyunun PC platformundaki çıkış tarihi geliştiriciler tarafından şu an için 18 Eylül 2018 olarak açıklanmış durumda. Bu tarihte değişiklik olur mu yoksa herhangi bir erteleme haberi görme ihtimalimiz yok mu henüz bilmiyoruz. PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularının ise Insurgency Sandstorm için 2019 yılına kadar beklemeleri gerekecek. Üstelik New World Interactive 2019 yılının hangi dönemini kastettiklerini de belirtmiş değil.

PC platformundaki oyun deneyimini üst seviyeye çıkarmaya odaklanan geliştirici ekip, oyunculara bir beta süreci sunuyor. Insurgency Sandstorm’daki hataların düzeltilmesini ve gerekiyorsa yeni özellikler eklenmesini sağlayacak olan bu beta süreci ile ilgili detaylar da New World Interactive tarafından açıklandı. Beta testlerinin ilki, geçtiğimiz gün oyunu ön sipariş yolu ile satın alan oyunculara özel olarak düzenlendi bile. Bütün oyunculara açık olan ikinci bir beta testinin de sözünü veren geliştiriciler, bu sözlerini tutmuş gibi görünüyor.

İki farklı aktif PC beta testi bulunuyor.

Bütün oyunculara açık olarak düzenlenen beta testinin ise şu andan itibaren erişilebilir olduğunu söylememiz gerekiyor. Oyunun Steam sayfasına ilerleyerek beta sürecine katılabilir ve Insurgency Sandstorm’u kendiniz de deneyimleyebilirsiniz. Üstelik oyunu şu an ön sipariş yolu ile satın almak isterseniz %10 indirim hakkı da elde ediyorsunuz. İlk Insurgency oyunun sahipleri için ise bu oran %20’ye çıkıyor. 18 Eylül 2018 tarihinde PC platformunda Steam üzerinden satışa sunulacak Insurgency Sandstorm’un beta testine buraya ilerleyerek katılabilirsiniz.


Insurgency: Sandstorm
   Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın