Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-radeon-vega-frontier-edition-prey/
Insomniac Games , Spider-Man 17 Temmuz 2017 11:41

Insomniac Games, oyuncuları dinledi ve Spider-Man oyununda bir değişiklik yaptı

Ayrıca, Mary Jane Watson oyunda olabilir.


2018 senesinin ilk yarısında PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncuları için çıkışını gerçekleştirecek olan Spider-Man oyunu, ilk olarak E3 2016 konferansı sırasında, ardından da E3 2017 sırasında karşımıza çıkmıştı. E3 2016 gösterimi sırasında herkes oyunu olumlu bir şekilde karşılasa da, E3 2017 sırasında oyuncular, oyunun temel oynanış ögelerinden bir tanesinden rahatsız olmuştu. Bu öge, ağ atarak şehirde dolaşmamız ile alakalı olan bir mekanik idi. Oyunculara göre bu mekanik, oldukça yavaş idi ve geliştirilmesi gerekiyordu. Oyunun kreatif yönetmeni olan Bryan Intihar ise dün, bu konu hakkında bir açıklama yaptı.

Insomniac Games, oyuncuları dinledi ve Spider-Man oyununda bir değişiklik yaptı

Bryan Intihar, “Peter Parker’ın da dediği gibi, bu iş bizde. Evet, etrafa ağ atarak gezinmek gerçekten önemli ve oyunda olması gereken bir şey. E3 2017 sonlandığından beri, oyunu olumlu yönde ilerlettik. Artık ağ atarken hız kazanmak çok daha kolay. İnternetteki yorumlarınızı okuduk, geri bildirimlerinizi gördük. Sizleri dinliyoruz ve oyunu sürekli olarak ilerletmek, iyileştirmek istiyoruz. Hiçbir engel, aşılamayacak kadar büyük değildir. Bu durum, sadece şehir içinde gezinmek için değil, dövüş mekanikleri için de geçerli. Mesela E3 2017’de gösterdiğimiz Tripwire tuzağını hatırladınız mı? O tuzak sadece yerlere değil, insanlar üzerine de yapışıyor ve diğer insanı üzerine çekiyor. Oyun içinde birçok araç ve gereç olmasını istiyoruz. Ayrıca, oyuncular bunlarla eğlenebilmeli.” dedi.

Tüm bunların haricinde, geçtiğimiz günlerde Spider-Man için kamera arkası görüntüleri yayımlanmıştı. Hatırlarsınız. İşte bu videoda, bir NeoGAF kullanıcısı, oldukça önemli bir detay yakaladı. Bu detaya göre Mary Jane Watson oyunda olacak ve muhtemelen Peter Parker karakterinin aşk hayatındaki insan olacak. Oyunun geliştiricileri, bu konu hakkında bir açıklama yapmıştı ve Peter Parker’ın karışık bir aşk hayatının olacağını söylemişlerdi. Fakat kimle olacağı söylenmemişti. Aşağıdaki görsele bakacak olursak, bu isim Mary Jane Watson olacak. Çünkü bahsettiğimiz o detay, bir anahtarlıktaki baş harfler.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör