Aylık oyun içerik programı olan Inside Xbox başlıyor

Aylık oyun içerik programı olan Inside Xbox başlıyor

Pek çok içeriği barındıran, harika bir program geliyor.

Microsoft’un video oyun atılımları tüm hızıyla devam ediyor. En güçlü oyun konsolu sloganıyla rakiplerine Xbox One X ile güçlü bir karşılık veren firma, yeni abonelik sistemleriyle de ilgi çekmeyi başarmıştı. Sene içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan konsola özel oyunlarla adından ayrıca söz ettirecek olan Microsoft ekibi tarafından bambaşka bir proje hayata geçiriliyor. Bir televizyon programı tadındaki yeni proje Inside Xbox için duyuru yapıldı. Aylık olarak yayımlanacak bu programın ilk bölümü çok kısa bir süre sonra yayında olacak ve pek çok içerik barındıracak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Aylık oyun içerik programı Inside Xbox başlıyor

Neler var bakalım Inside Xbox programının içeriğinde?

İlk yayınını 10 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirecek olan Inside Xbox programının içeriğinin de bir hayli dolu görünüyor. Canlı yayın olarak gerçekleşecek olan programda; oyunlarla ilgili yeni duyurular, haberler, video oyun tasarımı sırasındaki bilinmeyen noktalar gibi konular işlenecek. Ayrıca o ay içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan konsola özel oyunlarla ilgili bilgiler verilirken, programda bu oyunlar canlı yayın esnasında oynanacaklar. Yine katılımcılarla birlikte program sırasında, konsola özel olan, sevilen ve takip edilen bazı oyunların oynanışları gerçekleştirilecek. Yayınların 4K ve UHD kalitesiyle gerçekleştirilecek olması da video oyunlarından hoşlanan kişileri ayrıca memnun edecektir.

Yayımlanacak ilk Inside Xbox programında PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Sea of Thieves oyunlarının canlı yayında kalabalık bir ekip tarafından oynanacağını hatırlatalım. Programı izlemek isteyenler yayına; Mixer, YouTube, Twitch ve Facebook platformlarındaki resmi Xbox kanallarından ulaşabilecekler. Ayrıca izleyiciler; Twitter, Facebook ya da Instagram üzerinden #insidexbox etiketini kullanarak görüş ve yorumlarını bildirebilecek. Görüş ve yorumlarını bildirerek, program içeriğine katılan izleyicilerin sürpriz hediyeler kazanabilecek olması da oyuncuları ayrıca memnun edecektir. İlk programın, 10 Mart 2018 Cumartesi günü Türkiye saatiyle 23:00’da yayımlanacağını hatırlatalım. Microsoft tarafından yayımlanan tanıtım videosunu haberimizin hemen alt kısmından seyredebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.