Yeni Injustice 2 karakteri, önümüzdeki gün belli oluyor

Yeni Injustice 2 karakteri, önümüzdeki gün belli oluyor

Bakalım açıklanacak yeni karakter kim olacak?

Çıkışına az bir süre kalan Injustice 2 için, oyuncular heyecanlı bir bekleyiş içerisinde. Geliştirici ekip olan NetherRealm Studios, serinin ilk oyunu ile iyi çizgi roman oyunları adına iyi bir giriş yapmıştı. İlk oyunun bazı eksiklikleri olsa da, genel olarak oyuncular tarafından sevilmişti. Gelecek olan yeni oyun için, çalışmalara devam ediyorlar. Belirli başlı tarihlerde oyunda olacak olan karakterleri açıklıyorlar ve oyuncuları meraklandırmayı başarıyorlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni Injustice 2 karakteri, önümüzdeki gün belli oluyor

11 Mart 2017’de oyunun yönetmeni Ed Boon, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşım ile, oyunda bulunacak olan 23. karakterin, UpUpDownDown adlı bir YouTube kanalından açıklanacağını belirtti. WWE’de yer alan sporcuların bulunduğu bir kanal olan UpUpDownDown, eğlence ve oyun üzerine odaklı bir kanal olarak göze çarpıyor. Injustice 2 için yer alacak dövüşçülerin sadece 22’sinin kim olduğu biliniyor. Açıklanan en son karakter, rakibini alt etmek için sihir yeteneklerini kullanan Dr. Fate idi. Daha önce yapılan açıklamalarda, Swamp Thing, Cyborg, Cheetah, Catwoman ve Poison Ivy gibi karakterlerin de yer alacağı biliniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Injustice 2’nin karakterlerinin sayısı kısa sürede büyümeye devam ediyor. Oyunun internet sitesine göre daha doldurulacak 20 tane karakter mevcut. Yani oyun çıktığında 40 civarı karakterin bulunacağını söylemeliyiz. Oyunu büyük bir merakla beklediğimizi söylemeliyim. Bir sürü çizgi roman kahramanını bir arada görecek olmamız gerçekten çok sevindirici. Injustice 2, 16 Mayıs 2017 tarihinde mobil platformlar, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapacak. Sizin yeni çıkacak Injustice 2 ile alakalı ön görüşleriniz nedir?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.