Menü
https://leadergamer.com.tr/guardians-of-the-galaxy-telltale-series-fragman/

Injustice 2

Yapımcı NetherRealm Studios
Dağıtımcı Warner Bros. Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 16 Mayıs 2017
Injustice 2 , Poison Ivy 18 Nisan 2017 8:51

Injustice 2 için Poison Ivy karakterini tanıtan bir fragman yayımlandı

Poison Ivy, dünyayı güzelleştirmeye geliyor.


Injustice 2, yepyeni bir karaktere daha merhaba diyor. DC evreninin özellikle çekiciliği sebebiyle birçok hayranı bulunan Poison Ivy‘nin Injustice 2‘ye katılışı, NetherRealm Studios tarafından 1 dakika 44 saniye uzunluğunda bir tanıtım fragmanı ile duyuruldu. Muhtemelen zaten biliyorsunuzdur, fakat yine de kendisinden bahsetmek gerekirse, Poison Ivy, DC evreninin kötü karakterlerinden bir tanesi. Seriye girişi ise Haziran 1966‘da Batman‘in 181. bölümünde gerçekleşmişti.

Injustice 2 poison ivy

Poison Ivy‘nin gerçek adı Pamela Lillian Islet ve kendisi kötü kahraman olmadan önce Gotham City‘de bir botanikçiydi. Bitkiler, çevrecilik ve ekolojik tükenme konularıyla kafayı bozmuş birisi olduğuna değinmeden geçmek olmaz. DC evreninin belki de en çok sevilen kötü kahramanlarından biri olan Harley Quinn, birçok olayda suç ortağı. NetherRealm Studios da Poison Ivy hakkında, “Dr. Pamela Isley bir zamanlar, hedefi güzelleştirmeleri için dünyayı bitki hayatı açısından güvenli bir yer yapmak isteyen yenilikçi, radikal botanik biyokimyacıydı. Society‘ye ortak ilgi alanları olan insanlığı dize çöktürmek amacı ile katılsa da, içten içe Poison Ivy‘nin isteği hep her yeni dünya düzeninde, bitki örtüsünün faunaya hakim olmasını istemiştir.” şeklinde yüzeysel bir açıklama yapmış.

Hemen aşağıdan yepyeni fragmanı izleyebilir, Poison Ivy‘yi daha yakından tanıyabilirsiniz. Ayrıca, bir hatırlatma olması amacıyla Injustice 2, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına sahip oyuncularla 16 Mayıs 2017 tarihinde buluşacak. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Alper Dalan Editör