Injustice 2: Legendary Edition için geri sayım başladı

Injustice 2: Legendary Edition için geri sayım başladı

Bu sürüm ile oyunculara yeni şeyler de veriliyor.

NetherRealm Stüdyoları’nda geliştirilen yılın dövüş oyunu Injustice 2’nin heyecanla beklenen yeni versiyonu “Legendary Edition” Nisan ayının ilk haftasında PS4 ve Xbox One için raflara geliyor. Kısa sürede oyun severlerin de ilgisini çeken Injustice 2’nin yeni versiyonu Legendary Edition paketinde içerisinde geniş bir karakter havuzu bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Injustice 2, Teenage Mutant Ninja Turtles ile daha güçlü

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve kısa sürede oyun severlerin de ilgisini çeken Injustice 2’nin yeni versiyonu Legendary Edition paketinde içerisinde geniş bir karakter havuzu bulunuyor. Daha önce sunulan indirilebilir bütün karakterlerin yanı sıra Darkseid, Red Hood, SubHero, Raiden, Starfire, Black Manta, Atom, Enchantress, Hellboy ve The Tenenage Mutant Ninja Turtles gibi karakterler de bu paketin içerisinde yer alıyor. Paketin içerisinde yeni karakterlerle birlikte yeni görünüm, özel kostümler ve ekipmanlar da bulunuyor. Oyuna gelen yeni iyileştirmeler ise şöyle:

Injustice 2: Legendary Edition içeriği.

  • Oyunun genişletilmiş öğreticisi olan “Öğrenim Merkezi”nin tanıtımı getirildi
  • Tüm karakterler için elbise, silah ve eşyalarda yapılan iyileştirmeler yapıldı
  • Oyuncuların karakter seviye sınırı 30’a yükseltildi
  • 30. seviyeye yeni bir “Augment Slot” eklendi

Injustice 2 hakkında daha önce de, “Warner Bros ve DC Entertainment işbirliğiyle NetherRealm Stüdyoları’nda geliştirilen ve Bilkom tarafından satışa sunulan Injustice 2, listesine eklenen oyun fragmanı: Teenage Mutant Ninja Turtles’ı tanıttı. Injustice 2, oyunculara en sevdikleri DC Süper Kahramanı ile Süper Kötüleri kişileştirme ve oyun içinde zamanla seviyesini yükseltebilme imkanı sağlıyor. Yarım kabuktaki kahramanların Injustice’2’nin eşsiz dişli kişiselleştirme sistemi aracılığıyla dört farklı karakter olarak nasıl oynanacağı konusunda oyunculara bir bakış sunuyor. 4 farklı aksesuardan birini kullanan oyun severler karakterlerini de Leonardo, Raphael, Donatello ve Michelangelo olarak değiştirebilecekler.

Her Ninja karakterinin kendi hareket kümeleri, karakter güçleri ve özel hareketlerini kullanabilecek. Belli yüklemelerin kullanılamadığı çevrimiçi ve turnuva modlarında ise oyuncular karakter seçme ekranından istediği Ninja Turtle’ı seçebilir. Teenage Mutant Ninja Turtles, Injustice 2 Ultimate Edition, Injustice 2 Ultimate Pack veya Fighter Pack 3’’ü satın alan oyuncular için eklentiler 13 Şubat’ta ücretsiz gelirken, Play Station Store, Xbox Store, Steam ve Microsoft Store’da ise 20 Şubat’ta 59,99 TL’den satışa sunulacak.” demiştik. Oyun hakkındaki yeni gelişmeler için bizleri takip edebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Injustice 2
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.