Menü
https://leadergamer.com.tr/10k-cozunurlukte-60-fps-gta-5/

Call of Duty: Infinite Warfare içerisinde Cadılar Bayramı etkinliği başladı

Herkes için ücretsiz Carnage haritası ve daha birçok hediyeyle dolu topluluk etkinliğiyle Cadılar Bayramı ruhuna kavuşun.


Call of Duty: Infinite Warfare oyuncuları, yeni Cadılar Bayramı temalı eşyalar alabilecekleri, XP arttıran etkinliklere katılabilecekleri, yeni zombi modunu oynayabilecekleri ve yalnızca etkinlik boyunca kazanabilecekleri özel ücretsiz eşyaların olduğu “Willard Wyler’ın Cadılar Bayramı Çığlığı” adlı kutlamaya katılabilecek. Willard Wyler’ın Cadılar Bayramı Çığlığı aksi belirtilmedikçe, 9 Ekim 2017 tarihinden, 1 Kasım 2017 tarihine kadar aşağıdaki içeriği ve hediyeleri sunmaktadır.

Call of Duty: Infinite Warfare içerisinde Cadılar Bayramı etkinliği başladı

  • Her hafta başında ücretsiz Cadılar Bayramı temalı Supply Drop
  • 30 Ekim 2017 tarihinde son bir hediye ile birlikte her cuma Cadılar Bayramı temalı kozmetik ürünü
  • Cadılar Bayramı temalı kıyafet ve ganimet, yeni zombi temalı Rig kıyafeti
  • 13 Ekim 2017 tarihinde başlayacak olan “Boss Battle” modu ile oyuncular her Call of Duty: Infinite Warfare zombi modundan istedikleri final bölüm sonu canavarını seçebilecekler. İlk bölüm Zombies in Spaceland ile başlıyor ve haftada iki kez diğer bölümler ile devam ediyor, The Beast from Beyond ile sona eriyor (Oyuncuların ek paket bölümlerine erişmek için ep paketlerine sahip olması gerekiyor)
  • Gesture Warfare çoklu oyuncu modu 12 Ekim 2017 tarihine kadar açık ve oyunculara karşı takımdakileri küçümseyecekleri mimikler kullanmalarını sağlıyor
  • Retribution ek paketinden sevilen çoklu oyuncu harita Carnage 12 Ekim 2017 ile 1 Kasım 2017 tarihleri arası ücretsiz ve oyunculara çift XP veriyor.

Halloween Scream boyunca ücretsiz eşyaları alabilmeleri için oyuncular Pazartesi ve Cuma sabahı arası giriş yapmaları ve Quartermaster’ı ziyaret etmeleri gerekmektedir. Her hafta, Supply Drop Pazartesi ve Cuma sabahı arasında (PDT) verilir ve kozmetik ürünler Pazartesi ve Cuma sabahı arasında alınabilir. Saatler değişiklik gösterebilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör