İlk Project CARS 2 ek paketleri detaylandırıldı

İlk Project CARS 2 ek paketleri detaylandırıldı

Oyunu ön sipariş olarak satın alanlar, bu ek paketi elde edecek.

Oyunlar ön sipariş şeklinde çıkışlarından önce satıldıklarında, her zaman ek bir hediye sunuyorlar. Araba simülasyonu kategorisinin liderlerinden Project CARS, ikinci oyunuyla kaldığı yerden devam edecek. 2017 yılının sonlarında çıkacağını bildiğimiz Project CARS 2, daha ortada çıkış tarihi bile yok iken ilk ek paketini bizlere sundu. Bunun yanı sıra, sezonluk geçiş biletinin sunacağı ek paketlerden birisi de ortaya çıktı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Project CARS 2

Sezonluk geçiş biletinin pek çok yarış pisti ve araç içerecek olmasına karşın, şimdilik sadece bir paket bizlere duyuruldu. Audi V8 DTM, Jaguar E-Type V12 Group 44, Opel Astra TCR ve Panoz Esperante GTR-1 araçlarının bulunduğu Motor Sporları Paketi, sezonluk geçiş bileti sahiplerine ve ön siparişe özel olarak sunulacak. Az önce söylediğimiz gibi, bu paket sezonluk geçiş bileti sahiplerinin tek içeriği değil. Üstelik bu araçlara herhangi bir şekilde, başka yoldan sahip olmak mümkün değil.

Oyunu ön sipariş olarak satın alanların eli ise, tabii ki boş kalmayacak. Az önce belirttiğimiz Motor Sporları Paketi’nin yanı sıra, Japon Arabaları Paketi de ön sipariş veren oyunculara sunulacak. Honda 2&4 Concept, Honda Civic Type-R, Nissan 280SX GTX ve Nissan R32 Skyline Group A arabalarının bulunduğu bu paket de oldukça kayda değer görünüyor. Oyunun kesin çıkış tarihi belli olmasa bile, araba hayranı oyuncular olarak şimdiden Project CARS 2 ön siparişinizi verebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.