Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.03.2020

Gurellia Games ekibinin ellerinden beklemekte olduğumuz Horizon Zero Dawn Complete Edition sürümü için yepyeni bir şey paylaşıldı. Oyunun yolda olan PC sürümüne ait bir görsel, oyuncuların beğenisine sunuldu.

Haberimizin en sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz görselde, oyunun PC platformunda nasıl görüneceğini görebiliyorsunuz. Tabii, sadece 1 adet görsel olduğu için de çok fazla bir şey görmek mümkün değil.

Geliştirici ekip, yolda olan Horizon Zero Dawn Complete Edition hakkında birçok oyuncuyu sevindirecek bir bilgi de verdi. Verilen bilgilere göre oyun aynı zamanda ultra geniş ekran desteği de sunacak.

Haberimizin konuğu olan yapım yaz aylarında Steam platformunda yer alacak. Bu sürüm, aynı zamanda The Frozen Wilds genişleme paketini de içerisinde barındırıyor. Daha fazla oyunla ilgili görsel bir şeyler sunulana kadar, hemen aşağıdaki görselle idare edeceğiz.

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.