İlk Destiny oyununun fişi çekilmeyecek

İlk Destiny oyununun fişi çekilmeyecek

İlk oyun için final verilse de, ışıklar hiçbir zaman kapanmayacak.

Destiny 2 sonunda duyuruldu ve serinin birçok oyuncusu heyecanlanmaya başladı yeni oyun için. Bizler, her ne kadar 1. senesinden sonra ilk oyunu oynamayı bırakmış olsak da, şu an birçok oyuncu ilk Destiny oyununu oynuyor. Yeni oyunun çıkması ile de, bu oyunun kapanmasını istemiyorlar. Serinin ilk oyununda şu an Age of Triumph isimli bir etkinlik devam ediyor ve bu etkinlik, oyun için planlanan son etkinlik. Yani bu etkinlik ardından, oyuncular yeni bir şey göremeyecek ilk Destiny oyunu içerisinde ama bu demek değil ki, Activision ve Bungie, serinin ikinci oyunu çıktığı zaman ilk oyunu tamamen terk edecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk Destiny oyununun fişi çekilmeyecek

Bungie ekibi, ilk oyunun geleceği hakkında, “Destiny ile yaşanan maceramızın finalini kutluyoruz ama bu demek değil ki, her şey bitti. Bu oyun, oyuncular için her zaman burada olacak. Öngörülebilir bir gelecek için bu oyuna destek vermeye devam edeceğiz. Fakat bu oyunun ışıklarını asla kapatmayacağız” dedi. Böylece geliştirici ekip demiş oldu ki, bu oyunun sunucuları açık kalmaya devam edecek. Sadece yeni güncellemeler ve içerikler göremeyeceğiz. Açıkçası dağıtımcı ve geliştirici ekip de bu konuda haklı çünkü oldukça büyük bir çevrim içi oyunun ikincisi çıkıyor. İlk oyunu aktif bir şekilde desteklemek yanlış olurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yeni duyurusu yapılmış olan Destiny 2 hakkında da sizlere aktardığımız Destiny 2 çıkış tarihi, fiyatı, PC detayları, duyuru videosu ve daha fazlası yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.