Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.08.2018

Beklenilen an en sonunda geldi! CD Projekt RED ekibi, Cyberpunk 2077 için ilk oynanış videosunu yayımladı. Fakat öyle kısa ve geçiştirici bir oynanış videosu değil bu. Bayağı 48 dakika uzunluğunda, koskocaman bir video. Cyberpunk 2077 için yayımlanmış olan bu video, bizlere oyunun Gamescom 2018 etkinliklerindeki sürümünü gösteriyor. Hemen aşağıdan, CD Projekt RED ekibi tarafından yayımlanmış olan 48 dakikalık Cyberpunk 2077 oynanış görüntülerini izlemeye başlayabilirsiniz. Tabii, izlemeye başlamadan önce çekirdek, patlamış mısır gibi yiyeceklerinizi ve tercihe göre çay, kola gibi içeceklerinizi de hazır etmenizi tavsiye ederiz. Biz, tıpkı bir film izler gibi izledik.

Cyberpunk 2077 oynanış videosu, tıpkı bir film gibi

Cyberpunk 2077 oynanış videosu içerisinde ne gösteriliyor diye sorarsanız, gerçekten çok fazla şey olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Cyberpunk 2077 oynanış videosunun başında bizlere, göreceğimiz görüntülerin ileride değişebileceği de özellikle belirtiliyor. Ardından ise, kadın bir karakter ile Cyberpunk 2077 oynanış kısmına geçiş yapıyoruz. Bizlere, karakter özelleştirme özelliği de gösteriliyor detaylı bir şekilde. Cyberpunk 2077 oynanış videosu karakter yaratma ekranından sonra direkt olarak oyuna geçiyor.

Bizleri FPS bir bakış açısı ile karşılayan Cyberpunk 2077, gerçekten muhteşem görüntüler gösteriyor. Peşlerinde olduğumuz ekip, organ mafyası gibi parça kaçakçılığı yapıyor. Hemen aksiyona geçiyoruz ve zamanın yavaşladığı bir özellik kullanıyoruz. Oyun içerisinde kullanılan dilin bir hayli sert olduğunu da belirtmemizde fayda var. Yani, küçük yaştaki oyuncular için hiç de uygun bir yapım olarak sunulmayacak bizlere Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, oynanış ve bildiğimiz her şey

Cyberpunk 2077 oynanış videosu elbette bu kadardan ibaret değil. Aradığımız kişiyi tamamen çıplak bir şekilde buluyoruz. Oynanış videosunda da çıplak olan bedeni net bir şekilde gösteriliyor. Zaten bu çıplaklık konusunda gerekli olan açıklama, CD Projekt RED ekibi tarafından zamanında yapılmıştı. Hatırlamayanlar için, Cyberpunk evreninde bedenlerin kutsal olduğu dile getirilmiş, bu yüzden bir sansür uygulanmayacağı söylenmişti.

Cyberpunk 2077 oynanış videosu, sizlere şimdiye kadar anlattığımızdan çok daha fazlasını gösteriyor. Oyunun kocaman neredeyse 1 saatlik parçası söz konusu. Eminiz ki, siz de en az bizim kadar Cyberpunk 2077 için sabırsızlanıyorsunuz. Fakat ne yazık ki oyun henüz resmi bir çıkış tarihine sahip değil. Oyunun çıkış tarihi olarak her ne kadar 2018 diyemesek de, tahminen 2019 yılının sonlarında veya 2020 yılının başlarında bizlerle buluşabilir. O zamana kadar ise sadece bu tarz görüntülerle idare etmek zorundayız ne yazık ki.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.