Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.02.2022

Bandai Namco ekibi tarafından oyuncularla buluşturulan Elden Ring, güzel bir çıkış yapmayı başardı. Medyanın önemli bir kesimi tarafından fazlasıyla övülmekte olan Elden Ring, aynı zamanda ufak tefek de olsa birtakım sorunlara sahip. Bunlardan biri de, oyunun PC üzerinde 60 FPS olarak kalması. Neyse ki, bir geliştirici ekip tarafından geliştirilen yeni Elden Ring modu sayesinde, 60 FPS olan bu kilit açılıyor.

Elden Ring 60 FPS kilidi nasıl açılır?

Oyun çıktıktan birkaç saat sonra çıkışını yapmış olan, oyun için geliştirilen ilk mod olma şerefine sahip olan bu mod, oyunun FPS kilidini kırıyor dedik. Peki, bu kilidi kırmak için ne yapmak gerekiyor? Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz mod sayfasından, modun kurulumunu gerçekleştirerek oyununuzu 60 FPS üstünde oynamaya başlayabilirsiniz.

Fakat, uyarmamız gereken bir konu mevcut. Bu da, ultra-geniş ekran kullanıcılarını ilgilendiriyor. Her ne kadar birçok PC oyuncusu için bu kilit kırılmış olsa da, eğer ultra-geniş ekrana sahipseniz ve oyununuzu oradan oynayacaksanız, bu mod ne yazık ki o konuda yardımcı olmuyor. Ayrıca, oyuna ultra-geniş ekran desteğini sunan modu da burada bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.