Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.12.2016

Oculus Touch platformuna çıkışını gerçekleştiren I Expect You to Die, PlayStation VR için yayımlanmaya hazırlanıyor.

Ödüllü yapımcı Schell Games'in geliştirmiş olduğu aksiyon-bulmaca oyunu I Expect You to Die, Oculus Touch platformu için çıkışını gerçekleştirdi. Olumlu yorumlar alan ilginç VR oyunu şimdide, PlayStation VR için yayımlanmaya hazırlanıyor.

13 Aralık 2016 itibariyle PSVR için yayımlanacak oyunun çıkış videosunu ve oyun içi resimlerini haberimizde bulabilirsiniz. Oyundan biraz bahsetmek gerekirse, bir casus olarak Dr. Zor'a karşı mücadele ediyoruz. Adından da anlayacağınız üzere oyun, sizleri devamlı muhtemelen öleceğiniz ortamlara sokuyor ve sizden en iyisini yapmanızı bekliyor. Çeşitli mekanlarda, heyecan dolu ölümcül görevleri yapıyoruz ve ana düşmanımız olan Dr. Zor'u durdurmaya çalışıyoruz. Evet Dr. Zor, gerçekten zor! Aksiyon-bulmaca oyunu kategorisine giren I Expect You to Die, sizin zekanızı çalıştıran ve telaş halinde sizden en zoru bekleyen bir oyun. Bu noktada yapımcı Schell Games'in siz değerli oyun severlere tek bir sorusu var: Hayatta kalacak mısınız? Yine yapımcı firmaya göre "Belki ama biz ölmenizi bekliyoruz." cevabını alıyorsunuz.

Sadece süper ajanların içebildiği bir sigaraya sahip olan I Expect You to Die, an itibariyle Oculus Touch için çıkışını gerçekleştirmiş durumda. Oyun, 13 Aralık 2016'da PlayStation VR için gelecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.