HyperX Pulsefire FPS, şimdi Türkiye’de

HyperX Pulsefire FPS, şimdi Türkiye’de

HyperX, oyuncu ürünleri portfolyosunu hassas ve güvenilir performans sunan HyperX Pulsefire FPS oyuncu faresiyle tamamlıyor.

HyperX, oyuncu ürünleri portfolyosunu hassas ve güvenilir performans sunan HyperX Pulsefire FPS oyuncu faresiyle tamamlıyor. Profesyonel oyuncular ve HyperX mühendisleri tarafından tasarlanan ilk fare olan Pulsefire FPS, haziran ayının ikinci haftasında KDV dahil 239 TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla raflarda yerini alacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

HyperX Pulsefire FPS, şimdi Türkiye’de

Kingston Technology Company Inc.’in bir iştiraki olan HyperXTM, oyun severlerin bir süredir merakla beklediği HyperXTM Pulsefire FPS oyuncu faresini modelinin haziran ayının ikinci haftasında Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu. Bahsi geçen oyuncu faresi, keskin takip için tasarlanan PixArt 3110 işlemcisiyle oyuncuların tüm performans ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Hızlı tepkime süresi için kullanılan Omron anahtarları (switch), anahtar başına 20 milyon tıklama vadediyor.

2017 RedDOT Tasarım Ödülleri tasarım ve ustalık ödülleriyle taçlandırılan HyperXTM Pulsefire FPS, üst seviye profesyonel oyuncular ve HyperX mühendisleri tarafından tasarlanan ilk mouse olma özelliğini taşıyor. NAVI CSGO takımı üyesi Edward Sukhariev HyperX Pulsefire FPS faresi hakkında, “HyperX ile 5 yılı aşkın bir birlikteliğimiz söz konusu ve yeni fare ile oynama şansı yakaladığımız için mutluyuz. HyperX Pulsefire FPS, oyun performans ihtiyaçlarımızı karşılarken, saatler süren antrenman ve turnuvalarda da rahatlıkla kullanılabilecek bir tasarıma sahip” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ciddi oyuncuları hedefleyen Pulsefire FPS, avuç içi ve pençe tutuşları (palm grip ve claw grip) için ergonomik ve hafif bir tasarımla geliyor. Oyuncuların birçoğu 400-3200 DPI arasında hassasiyeti tercih ettikleri için bu oyuncu faresi, 400-3200 DPI arasında sadece tek bir tuşla geçiş sağlayan 4 ön ayarlı DPI aralığı sunuyor. Hızlı hareketler için optimum ağırlık dağılımı ve 95 gramlık düşük ağırlık seviyesiyle dengeli tutuş sağlayan mouse’un yanlarındaki kaydırmaz yüzeylerse tutuş güvenliğini artırıyor.

HyperX Pulsefire FPS, Omron anahtarları ve her tıklama hakkında keskin, dokunsal geri bildirim veren altı adet dayanıklı ultra hassas düğmeyle oyun deneyimine deneyim katıyor. Esneyebilen örgülü kablo ile donatılan fare, böylece kabloların dolaşmasının ve kolayca deforme olmasının önüne geçiyor. Farenin yüzeyle temasını kuvvetlendiren geniş ayaklarıysa her yüzeyde etkili kayma sağlıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

HyperX Klavye ve Mouse Bölümü Yöneticisi Marcus Hermann, “İlk oyuncu faresi modelimizi ürettiğimiz için heyecanlıyız. Laboratuvarımız kapsamlı testlerden sonra, oyunculara inanılmaz bir fiyat noktasında, istedikleri özellikleri sunmak için Pulsefire FPS’yi geliştirdi. Oyuncular tüm aksesuarlarında HyperX kalite ve performansını arıyorlar. HyperX ise onların beklentisini boşa çıkarmayıp, bu oyuncu faresiyle en rekabetçi oyun bileşenlerini sunuyor” dedi.

Yeni oyuncu faresi, HX-MC001A/AM, haziran ortasından itibaren satış kanallarından KDV dahil 239 TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla temin edilebilecek. HyperX Pulsefire FPS, 2 yıl garanti ve servis desteğiyle geliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.