Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 19.07.2020

Ubisoft'un ücretsiz olarak yayınladığı battle royale türünde olan oyunu Hyper Space, son zamanlarda oldukça popüler olmuş durumda. Oyunun ücretsiz olmasından dolayı her oyuncu erişim sağlayabilecek. Apex Legends tadında olan battle royale oyunu Hyper Space, Ubisoft'un web sitesinde indirilebilir durumda ve isteyen herkes kayıt olup indirebilir. Bu yazımızda sizlere son zamanlarda oldukça popüler olan yeni battle royale oyunu Hyper Space sistem gereksinimleri ve kaç gb onu söyleyeceğiz.

Hyper Space Sistem Gereksinimleri - Kaç GB?

Oyunun oynanışına ve grafiklerine baktığımızda Apex Legends ile bir benzerliği gözüküyor. Yeni nesi battle royale oyunlardan olduğu için biraz yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyor. Battle royale olduğu için çatışma esnasında iyi bir çatışma olması için, drop yaşamamanız için sistem gereksinimlerinizin yüksek olması gerekiyor. Oyunun sistem gereksinimlerini aşağıda sizinle paylaştık, yeni nesil bir bilgisayarınız varsa oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Minimum Sistem Gerekesinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7/ 8/ 10 64 bit

İşlemci : Intel Core i5-3220 3.2GHz veya AMD FX-4130

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870

Bellek : 6 GB RAM

HDD : 20 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7/ 8/ 10 64 bit

İşlemci : Intel Core i7-4790 veya AMD Ryzen R5 1500X

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 480

Bellek : 8 GB RAM

HDD : 20 GB

Sistem Gereksinimi Nedir?

Sistem gereksinimi, bir yazılım veya oyunun sisteminiz üzerinde çalışabilmesi için gerekli olan yazılım ve donanım ihtiyaçlarıdır. Tüm programlar veya uygulamalar işletim sistemleri de dahil olmak üzere çalışabilmek için bazı yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçlara gerek duyarlar. Sistem gereksinimleri paket halinde satılan ürünlerin arka etiketinde belirtilirken ürünün sanal olması durumunda üreticinin sayfasında veya indirme sayfasında belirtilebilir

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.