Hyper Scape Epic Games üzerinde oyuncularla buluşacak

Hyper Scape Epic Games üzerinde oyuncularla buluşacak

Çapraz platform desteği de geldi.

Ubisoft ekibi Hyper Scape için önemli gelişmeleri oyuncularla paylaştı. Verilen bilgilere göre 17 Aralık 2020 tarihinde Hyper Scape, Epic Games Mağazası üzerindeki oyuncularla da buluşacak. Ek olarak, konsollar arası çapraz platform desteği erişime açıldı. Bu büyük güncellemelerin yanı sıra, 10 Aralık 2020’de yayınlanan güncellemenin bir parçası olarak Hyper Scape’e yakın zamanda eklenen Takım Ölüm Mücadelesi (Beta) moduna, savaş sistemine, Arcadium serbest dolaşma moduna ve oyun içi mağazaya yeni iyileştirmeler yapıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hyper Scape Epic Games oyuncuları için 17 Aralık 2020’de geliyor

Konsollar arası çapraz platform desteği Hyper Scape için de geldi. Bu özellik, Taç Hücumu Battle Royale modları ve Takım Ölüm Mücadelesi dahil olmak üzere tüm Hyper Scape modlarında PlayStation ve Xbox oyuncuları arasında eşleştirmeye olanak sağlıyor. Buna hem şimdiki hem de yeni nesil konsollardaki oyuncular dahil. PC oyuncuları da aynı takıma girip konsol arkadaşlarıyla birlikte oyun aratabilecekler ancak bu durumda tüm takım PC eşleştirme havuzuna bağlanacak.

Hyper Scape, 17 Aralık 2020’den itibaren Epic Games’te de yer edinecek. PC oyuncuları artık Hyper Scape’i hem Ubisoft Connect hem de Epic Games Store’dan ücretsiz olarak indirebilecek, yükleyebilecek ve oynayabilecek. Hyper Scape’e 15 Aralık 2020 ile 29 Aralık 2020 tarihleri arasında kış geliyor. Yıl sonu kutlamalarına katılarak karla kaplı Neo-Arcadia’yı ve yepyeni şenlikli kozmetik ögeleri keşfedebileceksiniz. 18 Kasım 2020’deki ilk çıkışın ardından, 10 Aralık 2020 güncellemesinde Takım Ölüm Mücadelesi’ne (Beta) iyileştirmeler yapıldı:

  • Rastgele Harita Değişimi: Rastgele harita değişimi, üç Takım Ölüm Mücadelesi haritası içerecek (The Foundry, Hillside, Bus Depot).
  • Yeni Skor Üst Limiti: Bir maç için öldürme sınırı 50’ye yükseltildi ve maksimum maç uzunluğu 12 dakikaya çıkarıldı.
  • Aktif Mücadeleler: Takım Ölüm Mücadelesi’nde standart görevler etkinleştirildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hyper Scape
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.