Hyper Scape Cadılar Bayramı etkinliği bugün itibariyle başladı

Hyper Scape Cadılar Bayramı etkinliği bugün itibariyle başladı

Birçok sınırlı süreli içerik, an itibari ile oyunda sizleri bekliyor.

Ubisoft ekibi Hyper Scape Cadılar Bayramı etkinliğinin 20 Ekim 2020 tarihi yani bugün itibari ile başladığını duyurdu. Fakat bu etkinliğin çok uzun sürmeyeceğini de söyleyelim. Çünkü verilen bilgilere göre 3 Kasım 2020 tarihi itibari ile etkinlik son bulacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hyper Scape Cadılar Bayramı birçok içeriği de beraberinde getiriyor

Ubisoft tarafından paylaşılan bilgilere göre Hyper Scape Cadılar Bayramı’nın birçok özel kozmetik ürünleri de bulunuyor. Ayrıca, bu etkinlik süresi boyunca Crown Rush Solo ve bir yerden sonra da Dark Haze Squad ile devam edecek olan 2 yeni süreli oyun modu da oyunda yer alacak.

Eğer bilmiyorsanız, Hyper Scape, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve şimdi PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da bulunan kentsel ortama sahip, hızlı tempolu, ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Hyper Scape’in ikinci sezonu Akıbet, yeni bir silah, haritada yeni bir dönüm noktası, yeni oyun modları ve güncellenmiş Hyper Scape Crowncast özelliklerinin yanı sıra yeni hikaye ögelerini tanıttı. Eylem, sanal Neo Arcadia şehrinde gerçekleşir ve Hyper Scape Şampiyonu olmak için 100 oyuncuya kadar birbirleriyle yüzleşir.


Hyper Scape
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.