Hunt: Showdown için yeni oynanış videosu bizlerle

Hunt: Showdown için yeni oynanış videosu bizlerle

Crytek yine kalitesini konuşturmuş.

CryEngine‘in o müthiş ağırlığını buram buram hissettirecek olan Hunt: Showdown için yepyeni bir fragman yayımlandı. Tabii, henüz çok fazla gören, duyan olmadı bunu ve biz de elimize geçer geçmez paylaşmak istedik. Haberimizin en altında bulabileceğiniz yeni fragmanın içerisinde, Hunt Showdown ile bizleri karşılayacak olan oynanışı görebilirsiniz. Crytek imzasını taşıyan oyun, bizlere ciddi anlamda müthiş sahneler sunacak gibi görünüyor. Haberimizde yer alan oynanış videosu içerisinde sadece manzaraların ve görselliklerin bulunmadığını da belirtmekte fayda var. Oyun içerisinde bizleri karşılayacak olan arayüz, silahlar, oynanış açısından sahip olduğu özellikler gibi birçok detay da, yine sizlerle paylaşıyor olduğumuz Hunt Showdown oynanış videosu içerisinde keşfedilmeyi bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hunt Showdown için yeni oynanış videosu bizlerle

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.