Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: leadergamer.com, Editör Yazım tarihi: 09.07.2021

Crytek ekibinin PvPvE oyunu olarak bizlerle birkaç yıl önce buluşmuş olan Hunt Showdown, yeni haritasına merhaba demeye hazırlanıyor. Hunt Showdown için gelecek olan bu DeSalle adındaki yeni harita, bugün içerisinde PC platformunun test sunucularında, oyunculara kapılarını açacak. Tabii, tam çıkışını gerçekleştireceği yaz aylarında, PC’nin yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One için de çıkışını yapacak.

Hunt Showdown DeSalle haritası ile birlikte toplam 3 haritaya sahip oluyor

Hemen yukarıda yer alan videoda, yeni DeSalle haritasını görebilirsiniz. Gün içerisinde çıkış yaptığında da, test sunucularına erişimi olan oyuncular rahatça deneyimleyebilecek. DeSalle, karşımıza yepyeni düşmanları da çıkarıyor. Yeni düşmanların kasketleri bulunuyor ve bu kasketlerde kör edebilecek ışıklar yer alıyor olacak. Ayrıca, 16 adet de birbirinden farklı bölge yer alıyor olacak. Harita üzerinde hapishane, kilise, banka ve bar gibi yerler de bulunuyor olacak. Tabii, oyuncular aynı zamanda tersane, su değirmeni, kale, taş madeni, kömür madeni ve yeni tarlalar ile de karşılaşacak.

Hunt Showdown için önemli bir isim olan Fatih Özbayram, “Bayouya gerçekten yeni bir his kazandıracak bir harita olan DeSalle’yi oyuncularla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. DeSalle, oyuncuların yüksek yerlere çıkabileceği tırmanılabilir alanlarla oyuna daha fazla dikeylik getirmek için tasarlandı. Yeni harita, oyuncuların şehir sokaklarında dolaşırken, bir tersanede gizlice dolaşırken veya bir taş ocağının derinliklerini keşfederken hedeflerine doğru ilerleyecekleri çok çeşitli yeni oyun olanakları ve daha fazla yaklaşım sunuyor.” diyerek yeni harita hakkındaki fikirlerini dile getirdi. Oyunu oynamak isteyen oyuncular için Hunt Showdown PC, PS4 ve Xbox One platformlarında mevcut.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.