Hunt: Showdown için Türkçe dil desteği getiriliyor

Hunt: Showdown için Türkçe dil desteği getiriliyor

Ayrıca, oyuna basitleştirilmiş Çince ve Rusça dil desteği de eklendi.

Crysis ve Far Cry ile biz oyuncuların beğenisini kazanmış olan Crytek’in yeni oyunu Hunt: Showdown’ı bilmeyen oyuncu yoktur muhtemelen. Hele de, şirketin sahipleri Türk olunca, ister istemez daha bir çok sevgimizi kazanmışlardı. Oyunu da zaten, Leadergamer ekibi olarak incelemiştik. İnceleme yazımıza, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Peki, biz şimdi niye bu oyundan bahsediyoruz ki? Eğer merakınızı uyandırmayı başarabildiysek, sizleri daha fazla bekletmeden asıl haberimize geçelim. Görünürde bir Türkçe dil desteği var!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hunt: Showdown, erken erişim incelemesi

Hunt: Showdown, basitleştirilmiş Çince ve Rusça desteğine kavuştu. Türkçe dil desteği de yolda!

Crytek ekibi tarafından yapılan bir duyuru ile, Hunt: Showdown basitleştirilmiş Çince ve Rusça dil desteğine kavuştu. Eğer oyununuzu bu herhangi 2 dilden biriyle oynamak isterseniz, birkaç adım izlemeniz gerekiyor. Steam platformu üzerinde oyunu açmadan önce, oyununuzun özellikler kısmına gelmeniz gerekiyor. Bunu da, oyunun adına sağ tıklayıp özellikler seçeneğine tıklayarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Burada, dil sekmesine gelip, istediğiniz dili seçmeniz yeterli.

Yapılan duyuruda, Hunt: Showdown için yolda olan birkaç başka dilden de bahsedildi. Zaten haberimizin başında da belirtmiş olduğumuz Türkçe dil desteği de, gelecek olan dillerin arasında bulunuyor. Türkçe dışında, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Almanca ve Lehçe olarak karşımıza çıkıyor. Oyuna gelecek olan Türkçe dil desteğinin, biz Türk oyuncular için ne kadar önemli bir durum olduğunu belirtmemize gerek yok herhalde. Kesinlikle emin olabilirsiniz ki, biz de en az sizin kadar sevinçliyiz!


Hunt Showdown
Hunt: Showdown İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.