HUNT Showdown, ilk büyük içerik güncellemesine kavuştu

HUNT Showdown, ilk büyük içerik güncellemesine kavuştu

Yeni silahlar, yeni avcı kıyafetleri ve çok daha fazlası bu güncelleme ile geliyor.

Farklı avcı takımlarının bir düşman ile savaşarak birinci olmaya çalıştığı HUNT Showdown, büyük bir içerik güncellemesine kavuşuyor. Crytek’in yeni oyunu, şimdiye kadarki en büyük güncelleme ile yeni silahlar gibi pek çok içeriği oyunculara sunacak. Avcı kıyafetleri ve avcı özellikleri de bu güncelleme ile birlikte çeşitlilik kazanacak.

HUNT Showdown, erken erişim incelemesi

Oyunun geliştiricisi Crytek tarafından sunulan güncelleme, Steam platformu üzerinden oyunculara dağıtılmaya başlandı. Güncelleme ile birlikte sadece yeni içerikler değil hata düzeltmeleri de bulunuyor. Erken erişim sürecinde oyunculara hatalar sebebiyle zor anlar yaşatan oyun, bu güncellemenin ardından çok daha dengeli bir hal alacak.

Güncellemenin en önemli yanının, topluluktan alınan geri bildirimin değerlendirilmiş olması olduğunu söyleyebiliriz. Geliştiriciler, oyuncuların fikirlerini belirttikleri forumları takip ederek bu fikirlerin bazılarını uyguladıkları görülüyor. Güncelleme, uzun süredir erken erişimde olan oyununun dinamikliğini koruyabilmesi için de önemli bir adım.

Crytek, ilk büyük HUNT Showdown içerik güncellemesi ile ne sunacak?

Oyuncular olarak beş farklı silahı daha istediğimiz zaman kullanabileceğiz. Özellikler bakımından çeşitlilik sunan bu silahların ortak özellikleri ise dürbün bulundurmaları. Bunun yanı sıra iki farklı taktiksel bomba da oyunda farklı amaçlar ile kullanmanız için sizlere sunulacak. Oynanışı etkileyen bu içeriklerin yanında, 11 yeni avcı kostümü de İçerik Güncellemesi 1 ile oyuna eklenmiş durumda.

Oyunda oldukça önemli bir etkiye sahip olan güçlendirmeler de bu güncelleme ile birlikte çeşitlilik kazanıyor. 12 yeni güçlendirme, Birinci İçerik Güncellemesi ile Crytek tarafından oyunculara sunuluyor. Dilerseniz, buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ilerleyebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.


Hunt Showdown
Hunt: Showdown İnceleme    Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın