Menü
https://leadergamer.com.tr/google-pixel-2-goruntuler-sizdirildi/
Hunt: Showdown 6 Ağustos 2017 23:38

Hunt: Showdown için Geliştirici Günlüğü 1 yayımlandı

Oyunun geliştirilme aşamasını merak eden oyuncular için ilaç gibi bir video olmuş.


Crytek tarafından geliştirilmekte olan Hunt Showdown için, geliştirici ekip tarafından oyunun geliştirilme aşamalarının ve geliştirilirken neler yaşandığını anlatan, 1 numaralı Geliştirici Günlüğü yayımlandı. 1 numaralı günlük olması, devamının da geleceği anlamına geliyor. Yayımlanan videoda, oyunun  Hunt: Horrors of the Gilded Age‘den nasıl Hunt Showdown‘a dönüştüğü gibi bilgiler veriliyor. İşin en güzel kısmı da, oyun hakkında tonlarca bilgi veriyor olması.

Hunt Showdown

Şu anda sadece PC platformu için yolda olan Hunt Showdown için oyunun oynanışı ve bugünlere gelirken geçtiği aşamaların detaylıca anlatılmış olduğu videoyu hemen aşağıda sizlerle paylaştık. Oyunun ne yazık ki henüz bir çıkış tarihi yok, fakat bu tarz videolar çıkmaya başladığına göre, çok yakın bir zamanda oyun hakkında önemli bilgiler de biz oyunculara duyurulacaktır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör