Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 28.08.2019

Yeni Crytek oyunu Hunt Showdown, uzun bir süredir Erken Erişim sürecinde oyuncular tarafından test ediliyordu. Kelle avcılığı üzerine kurulu çok oyunculu oyun, Steam platformunda tam çıkışını gerçekleştirdi. Louisiana bataklıklarında hem birbirinden farklı düşmanlarla hem de başka takımlara karşı takım olarak mücadele ettiğiniz oyun, artık tüm özellikleriyle hazır.

Hunt Showdown

Crytek, oyunun Erken Erişim sürecinin sonuna gelinmesi şerefine yeni bir tanıtım videosunu oyunculara sundu. Oyunun çıkış tanıtım videosu diyebileceğimiz bu video, oyunculara oyuna dair ufak fikirler de vermekte. Dilerseniz, hemen aşağıdan bahsettiğimiz tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Crytek’in yeni çok oyunculu oyunu Hunt Showdown’un Erken Erişim sonrası Steam sayfasına ise buradaki bağlantıdan ulaşmanız mümkün.

Oyunun yapımcısı Fatih Özbayram, Erken Erişim sürecine dair yaptığı açıklamalarda bunun oldukça önemli bir adım olduğunu belirtti. Özbayram’a göre, oyun tamamen oyuncuların dilekleri ve görüşleri dikkate alınacak şekilde entegre bir biçimde geliştirildi. Özbayram’ın açıklamalarının devamı da oldukça ilgi çekici.

Hunt Showdown, olabildiğince oyuncu dostu olarak geliştirilmiş.

“Oyuncu topluluğumuz ile birlikte hedeflediğimiz oldukça eğlenceli, heyecanlı ve akılda kalıcı bir oyun deneyimini yaratmayı başardık. Örneğin, Hunt’a üçer oyuncudan oluşan takımlar eklemek oyunculardan ilham alarak oyuna yerleştirdiğimiz bir özellikti. İşte bu yüzden bizi bütün geliştirme süreci boyunca destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz, siz olmasanız yapamazdık.” ifadelerini kullanan Fatih Özbayram, oyunun tamamen oyuncuların isteyeceği bir yönde şekillendiğinin altını çizerek Crytek’in önceliklerini de anlatmakta.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.