Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Crytek tarafından geliştirilen Hunt: Showdown için alfa sürümü tarihi verildi

Crytek tarafından geliştirilen Hunt: Showdown için alfa sürümü tarihi verildi

Bilgisayarları hazırlayın.

Şimdilik muhtemelen sadece PC platformu için geliştirilecek olan ve 2018 senesinde alfa ve beta sürecinin Steam üzerinden yaşanacağını bildiğimiz, Crytek tarafından geliştirilen Hunt: Showdown için alfa sürümü tarihi verildi. Geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre oyuncular, bu oyunu Ocak 2018 içerisinde denemeye başlayabilecek. Eğer bu alfa sürecine sizler de katılmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey oyunun resmi sitesini ziyaret edip, bu süreç için kaydolmak. Bu süreç için kaydını gerçekleştiren her oyuncu, muhtemelen oyuna giriş hakkı kazanamayacaktır ama birçok oyuncunun da bu test süreci için seçileceğini düşünüyoruz.

Crytek tarafından geliştirilen Hunt: Showdown için alfa sürümü tarihi verildi

Crytek tarafından geliştirilen ve şimdiden 4 farklı ödülün sahibi olmayı başaran Hunt: Showdown, şimdilik sadece Steam üzerinden oyunculara sunuluyor. Oyunun konsollara gelip, gelmeyeceği ise netlik kazanmış değil. Fakat Crytek bu konuda uzun bir süre boyunca düşünecektir diye tahmin ediyoruz. Çünkü ekip, oyununu olabildiğince daha fazla oyuncuya ulaştırmak isteyecektir. Şimdilik PC için sistem gereksinimleri bile belli olmayan bu oyun, bakalım alfa sürecinde nasıl bir performans sergileyecek? Oyuncular bu oyundan memnun kalacak mı? Çok büyük bir merak ile bekliyor olacağız.

Bu oyun hakkında da daha önce, “Daha önce Crytek ekibi, Hunt: Showdown isimli yeni oyunlarının Steam üzerinde Erken Erişim ile piyasaya sürüleceğini duyurmuştu. Bu duyuru neredeyse 1 ay önce yapılmıştı. Şimdi ise Crytek, bu Erken Erişim sürecinin üzerine bir de kapalı beta süreci duyurdu. Ekipten gelen açıklamalara göre Hunt Showdown, önümüzdeki kış aylarında PC üzerinden kapalı beta sürecine girecek ve oyunun bu sürecine kayıt olan birçok oyuncu, oyunu deneyebilecek. Eğer sizler de bu oyunun kapalı betasına kayıt olmak istiyorsanız, bu linki kullanarak oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.” demiştik.


Hunt Showdown
Hunt: Showdown İnceleme    Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın