Humble Trove ile ücretsiz olarak Gone Home dağıtılıyor

Humble Trove ile ücretsiz olarak Gone Home dağıtılıyor

Sadece kısa bir süreliğine, tamamen ücretsiz!

Humble Bundle ekibi, bu sefer de ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Başlıkta da muhtemelen görmüşsünüzdür hangi oyun olduğunu. Bu yüzden, lafı fazla uzatmadan direkt olarak konuya gelelim. DRM-Free olarak Gone Home dağıtılmakta ve bu kampanya 3 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli. Eğer oyunu indirirseniz, silene kadar oynayabilirsiniz. Herhangi bir güvenliği bulunmadığı için, dilediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. Gone Home’a ücretsiz olarak sahip olmak isterseniz, buraya tıklayarak Humble Trove sayfasına ulaşabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Humble Trove ile Gone Home tamamen ücretsiz

Humble Trove tam olarak ne diye sorarsanız, bu paket Humble Monthly Bundle için bir DRM-Free paket. 60’tan fazla DRM-Free oyun, bu paket içerisinde yer almakta ve her geçen ay daha da yeni oyunlar eklenmekte. Eğer bu oyunlara sahip olmak istiyorsanız, Humble Monthly Bundle aboneliğinizin olması gerekmekte. Humble Monthly Bundle satın almanız durumunda, an itibari ile Assassin’s Creed Origins ile Wandersong isimli oyuna anında sahip olabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız, hemen aşağıda sizlere detaylı bir şekilde anlattık.

Kampanya sayfasına ilerlemek için buraya tıklayınız.

Humble Monthly Bundle abonelik sistemi

Humble Monthly Bundle sizlere 4 farklı abonelik sistemi sunuyor. Bu sistemleri sizlere belirtmeden önce söylemek istiyoruz, ne kadar kısa veya uzun süre boyunca abonelik alırsanız alın, aboneliğinizi istediğiniz zaman, istediğiniz kadar uzatabiliyorsunuz veya tam tersi, direkt olarak iptal edebiliyorsunuz. Dilerseniz şimdi hemen aşağıdan sistemin bizlere sunduğu abonelik seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 • Aylık Abonelik: Ayda 12 Dolar ödüyorsunuz.
 • 3 Aylık Abonelik: Ayda 11,67 Dolar ödüyorsunuz. Toplamda ise 35 Dolar. Böylece 1 Dolar kazancınız oluyor.
 • 6 Aylık Abonelik: Ayda 11,17 Dolar ödüyorsunuz. Toplamda ise 67 Dolar. Böylece 5 Dolar kazancınız oluyor.
 • 1 Yıllık Abonelik: Ayda 11 Dolar ödüyorsunuz. Toplamda 132 Dolar ödemiş oluyorsunuz. 1 aylık üyelik ücretsiz oluyor.

Humble Monthly Bundle sistemine nasıl üye olunur? 

 1. Bu bağlantıyı kullanarak sistemin ana sayfasına gidin.
 2. Subscribe for $12 butonuna tıklayın.
 3. Ne kadar zaman boyunca abone olacağınızı seçin. (Aboneliğinizi her zaman yenileyebilirsiniz veya iptal edebilirsiniz.)
 4. Ödeme yolunuz olarak kredi kartı veya PayPal sistemlerinden birini seçin.
 5. Kredi kartı bilgilerinizi girin, ödemeyi yapın.
 6. Artık bir Humble Monthly Bundle abonesi oldunuz!

Humble Monthly Bundle bu ay garanti olarak ne verecek?

Önceden de dediğimiz gibi, Humble Monthly Bundle sistemi sadece genelde 1 adet oyunu direkt satın aldığınız zaman sizlere veriyor. Bu oyun da zaten açıkça söyleniyor. Ayın sonunda ise sizlere diğer sürpriz oyunlar gönderiliyor. Eğer dilerseniz biraz aşağıdan, geçen aylarda  hangi sürpriz oyunların verildiğine bakabilirsiniz. Hemen aşağıdaki listemizden ise Humble Monthly Bundle satın aldığınız an sizlere ne verileceğine göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
 • Assassin’s Creed Origins
 • Wandersong

Peki, geçen ay ne verildi?

Humble Monthly Bundle paketi ile geçtiğimiz ay da bir sürü önemli ve güzel oyun, abonelere sunulmuştu. Hemen aşağıda, Humble Monthly Bundle paketinin geçtiğimiz ay oyunculara sunduğu oyunların listesini sizlerle paylaştık. Güncel ve yeni oyunlar da, her ay abonelere sunulmakta.

 • Northgard
 • Mutant Year Zero: Road to Eden
 • Absolver
 • Minit
 • Tannenberg
 • She Remembered Caterpillars
 • Steel Rats
 • Dandara

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.