Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Humble Store üzerinde sonbahar indirimleri Rockstar Games ile başladı

Humble Store üzerinde sonbahar indirimleri Rockstar Games ile başladı

Ayrıca Brütal Legend oyunu da tamamen ücretsiz olarak oyunculara veriliyor.

Eğer kendinize şu soğuk sonbahar günlerinde oynayacak yeni oyun arıyorsanız, Humble Bundle sizlerin yardımına koşuyor olabilir. Çünkü Humble Bundle, Humble Store üzerinde binlerce video oyunu üzerinde indirime gitti ve böylece sonbahar indirimleri başlamış oldu. Bu indirimlerde popüler Rockstar Games oyunları bile bulunuyor. Ayrıca oldukça sevilmiş bir video oyunu da şu an oyunculara tamamen ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyunun adı ise Brütal Legend. Eğer dilerseniz buraya tıklayarak bu oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Şimdi de isterseniz indirimin detaylarına geçelim.

Humble Store üzerinde sonbahar indirimleri Rockstar Games ile başladı

Humble Store: Sonbahar İndirimleri dahilinde tam 15 dağıtımcı ekibin binlerce video oyunu indirime giriyor. Dikkatleri çeken ilk dağıtıcı ekip ise tabii ki BANDAI NAMCO oluyor. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz BANDAI NAMCO indirimlerinde DARK SOULS III, PROJECT CARS 2 ve TEKKEN 7 gibi video oyunları bulunuyor. BANDAI NAMCO ardından karşımıza Frontier Developments çıkıyor. Frontier Developments sonbahar indirimlerinde ise PLANET COASTER, ELITE DANGEROUS ve LOSTWINDS gibi video oyunları bulunuyor.

Tabii bir de Rockstar Games var. Bu ekip de Humble Store: Sonbahar İndirimleri dahilinde birçok video oyununu uygun fiyatlara indirmiş durumda. Bu oyunlar arasında GRAND THEFT AUTO V, L.A. NOIRE: THE COMPLETE EDITION ve MAX PAYNE 3 bulunuyor. Eğer bu video oyunları pek sizlik değilse, benim favori geliştirici ve dağıtımcı ekibim olan Telltale Games oyunlarını deneyebilirsiniz. Telltale Games de sonbahar indirimleri dahilinde MARVEL’S GUARDIANS OF THE GALAXY: THE TELLTALE SERIES, BATMAN: THE ENEMY WITHIN – THE TELLTALE SERIES ve GAME OF THRONES: A TELLTALE GAMES SERIES gibi oyunlarını uygun fiyatlara getirmiş bulunuyor.

Diğer Tüm Humble Store: Sonbahar İndirimleri

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın