Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.08.2018

Humble Bundle ekibini, bizlere uzun süredir çok uygun fiyatlarla muhteşem oyun paketleri sunması ile biliyoruz. Bu ekip, aynı zamanda Humble Monthly adında bir paket paylaşıyor. Bu paket, her ay abonelerine gerçekten müthiş oyunlar sunuyor ve sadece bu oyunlarla kalmıyor, ilerleyen zaman içerisinde başka yapımlar da sunmaya devam ediyor. Bu sayede 12 dolar gibi bir ücrete karşılık olarak 100 dolardan daha yüksek miktarda değerlere denk gelen oyunlara sahip olabiliyorsunuz.

Humble Monthly, bu aya özel bir seçim hakkı sunuyor

Kampanya sayfasına ilerlemek için buraya tıklayınız.

Eğer bu ay içerisinde Humble Monthly'e abone olmayı tercih ederseniz, güzel bir sürpriz de sizleri karşılayacak demektir. İsterseniz, Sniper Elite 4, Tales of Berseria ve Staxel yerine Rise of the Tomb Raider sahibi olmayı seçme imkanınız bulunuyor. Açıkçası, Humble Monthly ile birlikte yapılan ve insanı daha iyi hissettiren şey de, ödemiş olduğunuz miktarların bir kısmının hayır kurumlarına bağışlanıyor olması. Bu sayede hem siz sürüsüyle oyuna sahip oluyorsunuz, hem de hayırlı bir işe imza atmış oluyorsunuz.

Humble Monthly kullanıcıları, Humble Store üzerinde de güzel bir sürpriz ile karşılanıyor. Eğer olur da Humble Monthly aboneliği satın alırsanız, Humble Store üzerinde gerçekleştireceğiniz bütün alışverişlerinizde %10 indirim ile ödüllendiriliyorsunuz. Yani hem 100 dolardan daha yüksek değere sahip oyunlar 12 dolar gibi bir ücrete denk geliyor, hem dilediğiniz Humble Store alışverişinde %10 indirim elde ediyorsunuz, hem de bütün bunları gerçekleştirirken hayır işlemiş oluyorsunuz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.