Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.05.2018

Bizlere sürekli olarak uygun ücretler karşılığında değerli oyunlar sunan Humble Bundle ekibini muhtemelen bilmeyen yoktur. Özellikle dolar fiyatları bayağı bir artış göstermeden önce, sık sık kullanmakta olduğumuz bir platformdu. Doların günümüzdeki haline rağmen, Humble Bundle aracılığıyla satılan paketler hala fazlasıyla uygun durumda. Ayda bir değişen Humble Monthly paketi ise, Mayıs 2018 ayı içerisinde muhteşem bir yapımı konuk ediniyor. Birkaç gün önce başlayan aylık kampanya, bizlere Destiny 2 oyununu sunuyor. Hem de, sadece 50 TL gibi bir ücret karşılığında!

Humble Monthly paketinin Mayıs 2018 konuğu Destiny 2

Humble Monthly, Destiny 2 ile en büyük kıyaklarından birini geçiyor

Humble Monthly paketi, genel olarak ayda bir yenileniyor ve zaten adı da buradan geliyor. Ay içerisinde, belli başlı yapımlar, o ay pakete üye olan kişilere ulaştırılıyor. Humble Bundle ekibinin müthiş bir kıyağı olarak bahsedebileceğimiz Mayıs 2018 paketinde ise, giriş oyunu olarak Destiny 2 bizlere sunulmuş durumda. İşin daha da iyi kısmı ise, bulunduğumuz ay içerisinde çok daha fazla yapımın listeye eklenecek olması. Yani Destiny 2, Mayıs 2018 ayı için geçerli olan Humble Monthly paketinin sadece ilk ürünü. Pakete üye olduğunuz taktirde, gelecek günlerde çok daha fazlası eklenecek.

Peki, bu Humble Monthly paketine nasıl üye olacaksınız? Öncelikle, kampanya sayfasına ulaşmanız gerekiyor. Onu da, buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Ardından, aylık üyeliğinizin satın alma işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. Size verilen kodu, Battle.net hesabınız üzerinde kullanarak, Destiny 2’yu kendinize kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bu aşamadan sonrası da, oyunu indirmek ve tadını çıkarmak. Aynı zamanda, ay içerisinde eklenecek olan diğer ürünleri de takip ederek, oyun kütüphanenizi renklendirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.