Humble Monthly Bundle sisteminin aboneliği genişliyor olabilir

Humble Monthly Bundle sisteminin aboneliği genişliyor olabilir

Video oyunları için gelen abonelik sistemleri, her geçen gün genişlemeyi sürdürüyor.

Günden güne içeriği genişleyen ve pek çok firma tarafından farklı türleri sunulan video oyunlarına dair abonelik sistemlerinden bir tanesi de bilindiği üzere Humble Monthly Bundle. Humble Bundle ekibi tarafından tasarlanan bu sistem; diğer sistemlerden biraz farklı olarak oyunlara erişim sağlıyor. Haberimiz ise bu abonelik sisteminin genişletilme ve farklılaşma çabalarıyla ilgili. Aylık abonelik ücreti olarak 12 Dolar talep eden sistemin içeriğinin farklılaştırılmasına dair bir takım anketler yapılıyor. Dilerseniz ne gibi değişikliklere gidildiğine, nasıl seçenekler sunulmak istendiğine beraberce bakalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Humble Monthly Bundle abonelik sistemi genişliyor

Humble Monthly Bundle, anket sonuçlarına göre yeni seçenekler sunacak.

Haberimizde bahsedilen abonelik sisteminin detaylarını daha önceden vermiştik. Dileyen okurlarımız buraya tıklayıp, haberin içeriğinde konuyla ilgili detaylara ulaşabilirler. Kısaca özetlersek; 12 Dolar veren bir kullanıcıya, her ay ortalama 8 kadar video oyuna erişim imkanı sunuluyor bu sistemde. Bu 8 oyundan 1 tane ile 3 tane arasındaki oyunlar, önceden kullanıcılara bildirilirken, diğer oyunlar sonradan açıklanıyor ve seçim imkanı sunuluyor. Humble Bundle tarafından yapılan ankete geçersek; ekibin yolladığı elektronik postalarda, kullanıcılara farklı Premium abonelik seçeneklerinden hangilerinin tercih edileceği soruluyor.

Haberimizin en alt kısmındaki görsellerden de anlaşılacağı üzere, standart üyeliklerin fiyatları 12 Dolardan 10 Dolara düşürülürken, Premium üyelikte fiyat 20 Dolara çıkıyor ve içeriğinde bir artışın yapılacağı görülüyor. Basic ve Premium olarak adlandırılan bu paketlerde oyunların kilidini erken açma seçeneği iki abonelik için aynı tutuluyor. Bununla birlikte Premium üyelikte; aylık listedeki 10 oyundan 4 tanesini seçim imkanı sunuluyor ve Humble Trove abonelik sisteminin listesine sınırsız erişim imkanı ve yüzde 10’luk özel erişim indirimi geliyor.

Kullanıcılara sunulan bir diğer seçenek ise Basic ve Premium üyeliklerdeki oyun seçimini eşit sayıda tutarken, Premium üyeler için seçtikleri sonradan açıklanan oyunları, mağaza puanıyla takas yapabilme imkanı sunuyor. Bu üyelik sistemine göre yine Premium üyelerin, Humble Trove listesine sınırsız erişimi ve yüzde 10’luk özel erişim indirimi devam ediyor. Bir diğer seçenekte ise benzer tercihler dışında, 6 Dolarlık Humble Trove üyeliğinin seçeneklere dahil edildiğini görüyoruz. Bu anketin; Humble Bundle ekibi tarafından elektronik posta adreslerine gönderildiğini ve katılanların 5 Dolarlık Humble Store kredisi kazanacaklarını da hatırlatalım. Dilerseniz sunulan yeni seçeneklerini, haberimizin hemen alt kısmındaki galeriden inceleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.