Humble Endless RPG Lands Bundle, müthiş oyunları listemize ekliyor

Humble Endless RPG Lands Bundle, müthiş oyunları listemize ekliyor

Humble Bundle ekibi, anlaşılan bizi bilgisayar başından kaldırmayacak.

Humble Bundle ekibi, bu sefer bizleri bayağı bir süre boyunca oyalayacak bir paket ile karşımızda. Humble Endless RPG Lands Bundle ismi ile bizlere sunmuş oldukları yeni paket içerisinde, birbirinden güzel RPG tarzı oyunlar bulunuyor. Bunlara örnek olarak Borderlands, Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel ve The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut örnek gösterilebilir. Her birinin de biz oyuncuları bayağı bir süre oyalayabileceğini söylemeye gerek yok herhalde. İşin daha da güzel kısmı, bu yeni paketi aldığınız zaman, hem oyunlarınıza ulaşmış, hem de ödemiş olduğunuz ücretin bir kısmıyla yardım kuruluşlarının da ellerinden tutmuş oluyorsunuz. Ayrıca, herhangi bir paketi satın aldığınız zaman, bazı ekstra içerikler de sizlere sunuluyor. Başta, Humble Monthly Bundle için %10 indirim olmak üzere, The Incredible Adventures of Van Helsing ve The Incredible Adventures of Van Helsing II‘ye ait oyun içi müzikleri de kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Humble Endless RPG Lands Bundle, müthiş oyunları listemize ekliyor

Humble Endless RPG Lands Bundle 1 dolarlık paket içeriği

  • Borderlands Game of the Year Edition
  • The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut
  • Wurm Unlimited

Kampanya sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın.

Humble Endless RPG Lands Bundle 4.96 dolarlık paket içeriği

  • Humble Endless RPG Lands Bundle 1 dolarlık paket içeriğinin tamamı
  • Endless Legend – Classic Edition
  • Borderlands 2 ve ek paketler
  • Guild of Dungeoneering

Humble Endless RPG Lands Bundle 10 dolarlık paket içeriği

  • Humble Endless RPG Lands Bundle 1 dolarlık ve 4.96 dolarlık paket içeriklerinin tamamı
  • Borderlands: The Pre-Sequel

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın