Humble Choice Mart 2020 oyunları belli oldu

Humble Choice Mart 2020 oyunları belli oldu

Humble Choice Mart 2020 oyunları arasından 9 tanesi sizin olabilir!

Humble Bundle ekibi, birçoğunuzun bildiği gibi artık abonelik alanlara seçenekler sunuyor. 3 ayrı paket üzerinden farklı farklı oyunlar sunan Humble Bundle’ın Humble Choice 2020 ayı içerisinde sunduğu oyunlar da belli oldu. Biz de, bu yazımızda sizlere hem Humble Choice’ten bahsettik hem de Humble Choice Mart 2020 oyunları listesini paylaştık.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Humble Choice nedir?

Humble Choice Mart 2020 abonelik sayfasına ilerlemek için buraya tıklayınız.

Humble Choice, adından da anlaşılacağı üzere her ay oyuncuların ve abone olanların, sunulan oyunlar arasından kendi seçimlerini yaptıkları bir kampanyadır. Bu kampanya, her ay değişiyor ve her ay yepyeni oyunlar geliyor. Sunulmakta olan oyunlar ise 200 doların daha da üstünde bir değere sahip oluyor toplamda. Tabii, bu satın aldığınız pakete de bağlı.

Biz oyuncuları sevindiren kısımlar sadece bu kadardan ibaret değil elbette. Aynı zamanda, bizlere kendi sistemleri üzerinden başka hediyeler de veriyorlar. Bu hediyelerden bir tanesi, Humble Trove özelliği. Humble Trove, bu özelliği kullanan kişilere 90’dan fazla oyun sunuyor an itibari ile. Oyunların DRM-Free olduğunun da altını çizmemizde fayda var. Dahası da, her geçen süre ile birlikte yeni yeni oyunlar da bu listeye ekleniyor.

Humble Bundle ekibinin abonelerine sunduğu bir başka özellik de indirimler. Eğer siz de Humble Choice abonesi olursanız, Humble Store üzerinde %20’ye varan indirimler kazanabilirsiniz. Tabii, sistem üzerinde zaten indirimler oluyor sık sık. Bir de bu eklenince, tadından yenmez bir hale geliyor. Mağaza üzerinde binlerce oyun bulunuyor. Seç, beğen ve al resmen. Dahası da, Humble Bundle’ın en bilindik özelliği olan bağış, burada da geçerli. Siz oyuna sahip olurken, bir yandan da hayır kurumlarına bağışta bulunabilirsiniz.

Humble Choice ödeme planları nasıl?

Humble Choice Mart 2020 oyunlarını elde edebileceğiniz 3 farklı ödeme yöntemi bulunuyor. Öncelikle Humble Choice Lite programından bahsedelim. Ayda 5 dolar gibi bir ücrete karşılık, Humble Trove için erişim kazanarak 90’dan fazla oyuna anında erişebilir ve üstüne de Humble Store üzerinde %10’a kadar indirim elde edebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Humble Choice Basic planında ise fiyat etiketi 15 dolar oluyor. Bu pakette, Humble Choice Mart 2020 oyunları listesinden 3 adet oyun seçme hakkı sunuluyor abonelere. Bunun üstüne, bir alt pakette olduğu gibi Humble Trove için erişim kazanarak 90’dan fazla oyuna anında erişebilir ve üstüne de yine Humble Store üzerinde %10’a kadar indirim elde edebilirsiniz.

Humble Choice Premium paketinin fiyat etiketinde ise 20 dolar yazmakta. 20 dolarlık bu paketi satın aldığınızda Humble Choice Mart 2020 oyunları arasından 9 tanesini seçme hakkı sunuluyor size. Bununla da kalmıyor elbette. Aynı zamanda yine Humble Trove için erişim kazanarak 90’dan fazla oyuna anında oynamaya başlayabiliyorsunuz. Dahası da, Humble Store üzerinde %10’a kadar indirim yerine %20’ye varan indirim elde ediyorsunuz.

Ayrıca, bu paketleri daha da indirimli olarak satın alma şansı da veriliyor kullanıcılara. Eğer yıllık satın almak isterseniz Humble Choice Lite aylık 3,75 dolara denk gelmiş oluyor. Humble Choice Basic paketinin fiyatı 11,25 dolara denk gelmiş oluyor. Humble Choice Premium paketi ise ayda 15 dolara denk gelmiş oluyor. Humble Choice Basic paketi ile 1 yılda 36 tane seçtiğiniz oyunlara sahip olabiliyorsunuz. Humble Choice Premium paketinde ise yılda 108 adet seçtiğiniz oyun sizin oluyor.

Humble Choice Mart 2020 oyunları listesi:

 • MY FRIEND PEDRO
 • PLANET COASTER + 1 DLC
 • F1 2019 ANNIVERSARY EDITION
 • FELL SEAL: ARBITER’S MARK
 • BATTLE CHASERS: NIGHTWAR
 • EXAPUNKS
 • TUROK
 • DEATH’S GAMBIT
 • 198X
 • NIFFELHEIM
 • AI WAR 2
 • ETHERBORN

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.