Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alperen Yüksel Altuğ, Editör Yazım tarihi: 04.08.2014

Teknolojinin gelişimiyle beraber, telefon pazarı da kendini geliştirmeye devam ediyor. Telefonların yanında, telefon yan ürünleri de bu denli gelişimine devam ediyor. Bu ürünlerin başında da akıllı saat teknolojisi geliyor. Samsung, Apple, Sony gibi firmaların birçok projesi olan pazarda, yeni ve sürpriz bir isim kendini gösterdi: HP! Hewlett-Packard Şirketi; ses sistemi, kişisel bilgisayar, sunucular, hesap makinaları ve tarayıcıları tanınıyorken, sürpriz bir şekilde akıllı saat projesine girmiş gözüküyor.

hpwatch

Yardımcı partneri Gilt ve moda tasarımcısı Michael Bastian ile çalışan HP, iOS ve Android için piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 44 mm boyutunda ve paslanmaz çelik dış yüzeye sahip olması planlanırken, saatin kullanım veya kişinin isteğine göre; plastik, kauçuk ve deri kayışlar da olacak. Kullanım alanı demişken; şimdilik tek bir model olduğu söylentileri varken, ilerleyen zamanlarda kişisel, sağlık ve spor olarak çeşitlerinin çıkması da bekleniyor.

199 – 299 dolar arasında satışa sunulması beklenen cihaz ile, bakalım HP rahipleri karşısında neler yapabilecek?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.