Horizon: Zero Dawn için yeni bir zorluk seviyesi çıktı

Horizon: Zero Dawn için yeni bir zorluk seviyesi çıktı

Bu yeni zorluk seviyesi sayesinde Horizon: Zero Dawn hikayesini daha rahat keşfedebiliyorsunuz.

Sony cephesinde en çok konuşulan oyunlardan bir tanesi olan Horizon: Zero Dawn, geliştirici ekibi tarafından sürekli güncellenmeye devam ediliyor ve bizleri de kendisine hayran bırakıyor. Öyle ki, bugün Horizon Zero Dawn için yeni bir güncelleme yayımlandı. Bu güncelleme oyuna yeni bir zorluk seviyesi getirdi. Bu noktada düşünebilirsiniz, zaten oyuna gelen en son güncellemede de yeni bir zorluk seviyesi gelmişti, neden oyunu sürekli zorlaştırıyorlar diye. Fakat bu sefer oyuna eklenen zorluk seviyesi oyunu zorlaştırmak yerine kolaylaştırılıyor. Hikaye adı altında oyuna eklenen bu yeni zorluk seviyesinde oyuncular büyük bir rahatlıkla oyunun sadece hikayesinin keyfini çıkartabiliyorlar. Oyun, hiçbir oyuncuyu zorlamıyor bu modda.

Horizon Zero Dawn

Eğer ilk defa video oyunu oynuyorsanız veya oyunlara ayıracak çok fazla zamanınız bulunmuyorsa, Horizon: Zero Dawn için gelen bu yeni zorluk seviyesi çok hoşunuza gidecektir. Fakat halihazırda oyunlarla yakın bir insansanız ve bol bol da zamanınız varsa, bu yeni zorluk seviyesinde oyunu tekrar oynamanın bir anlamı olduğunu düşünmüyoruz. Bu bu yeni Horizon Zero Dawn zorluk seviyesinde karşı taraftan bize gelen hasar düşerken, bizim verdiğimiz hasar ise ciddi anlamda büyüyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın