Menü
https://leadergamer.com.tr/30-milyonluk-turk-oyuncu-istatistikleri/
Horizon: Zero Dawn 6 Temmuz 2017 16:04

Horizon: Zero Dawn yeni bir güncelleme ile New Game+ moduna kavuşuyor

New Game+ haricinde yeni zorluk seviyesi, kupalar, boyalar ve çok daha fazlası oyuna ekleniyor.


2017 senesi içerisinde bir ek paket ile desteklenecek olan Horizon: Zero Dawn, Guerrilla Games tarafından ciddi bir şekilde, ücretsiz olarak da destekleniyor. Oyuna gelen her güncelleme, kendisini dev gibi hissettiriyor çünkü yayımlanan güncellemelerin içeriği de tahmin edici oluyor. İşte Guerrilla Games, bugün PlayStation Blog üzerinden, Horizon Zero Dawn için yeni bir güncelleme duyurdu ve duyurulan bu güncelleme de, bir önceki güncellemeler gibi, dev gibi.

Horizon Zero Dawn yeni bir güncelleme ile New Game+ moduna kavuşuyor

Bugün yayımlanan ve sizler tarafından da hemen indirilebilecek olan 1.30 güncellemesi, öncelikle çok uzun zamandır beklenen New Game+ modunu oyuna ekleyecek. New Game+ ile birlikte, oyuna en baştan başlayabileceğiz ama daha önceki oyunda topladığımız her eşya, kazandığımız her tecrübe puanı, yetenekler ve diğer her şey, bizimle kalacak. Fakat seviye sınırı 50 olmaya devam edecek. Yani, New Game+ başlattığınız zaman eğer 50. seviyedeyseniz, daha fazla seviye atlamanız imkansız olacak.

New Game+ haricinde, oyunda bulunan tüm kıyafet ve silahlarda da yenilikler olacak. Mesela, artık her kıyafet ve silah için yeni bir tip eklenecek. Bu tipler, Adept ismini taşıyor ve bu silahları satın almak, geliştirici ekibe göre biraz pahalı olacak. Ayrıca, oyuna yeni bir zorluk seviyesi eklenecek: Ultra Hard. Bu zorluk seviyesinde, karakterimizin can dolumu sınırlanacak, düşmanlarımız daha agresif olacak ve bunların haricinde, birçok farklı faktör eklenecek. Fakat siz oyunun tamamını Ultra Hard zorlukta oynamak istemiyorsanız, iyi bir haberimiz var. Artık göreve girmeden önce, o görevi hangi zorluk seviyesinde oynayabileceğinizi seçebileceksiniz. Fakat dikkat edin, zorluk seviyesini 1 kez Ultra Hard yaparsanız, geri dönüşü olmayacak.

Son olarak da, oyuna 2 yeni kupa, Aloy için yüz boyaları ve farklı Focus aksesuarları eklenecek. Bu yüz boyalarını ve güncelleme hakkındaki diğer küçük detayları, zaten haberimizdeki görsellerden ve hemen aşağıdaki galeriden rahatlıkla görebilirsiniz. Bu yüzden, 2 kupanın ne olduğunu açıklayalım. Bu kupalardan ilki, New Game+ modunu bitirenlere veriliyor. 2. kupa ise New Game+ modunu Ultra Hard zorlukta bitiren oyunculara veriliyor.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, en iyi Call of Duty oyunları yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör