Menü
https://leadergamer.com.tr/warface-anubise-donus-guncellemesi/
Horizon: Zero Dawn , The Frozen Wilds 20 Ekim 2017 23:56

Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds için telif hakları askıya alındı

Sebebi de bir o kadar ilginç.


Horizon: Zero Dawn, tartışmasız bir şekilde bulunduğumuz 2017 yılının en iyi oyunlarından bir tanesiydi. Çıkışı üzerinden bir süre geçmiş olan oyun için yolda olan bir ek paket vardı. The Frozen Wilds ismi ile karşımıza çıkan ek paket hakkında ne yazık ki kötü haberlerimiz var. Ek paketin ismi, bazı sebeplerden dolayı askıya alındı. Böyle bir durumun oluşmasına sebep olan şey ise, Huuuge Global Limited ekibinin imzasını taşıyan Frozen Wild. Bu karar ise, 18 Eylül 2018 tarihinde alındı. İsim benzerliği konusuna bir yorumumuz yok, fakat oyunlardan bir tanesi PlayStation‘a aitken, diğeri ise mobil platformlarda yeri olan bir yapım. Buraya tıklayarak, alınan karar hakkındaki detayları inceleyebilirsiniz. Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds konusunda da geliştirici ekibin kararı ne olacak, merak konusu.

Horizon Zero Dawn The Frozen Wilds için telif hakları askıya alındı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör