Menü
https://leadergamer.com.tr/skull-and-bones-senaryo-modu/

Horizon Zero Dawn

Yapımcı Guerrilla Games
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 1 Mart 2017
Horizon: Zero Dawn , The Frozen Wilds 7 Ağustos 2017 17:24

Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds için çıkış tarihi verildi

Kasım 2017 bayağı bir hareketli geçecek gibi.


7 Kasım 2017 tarihi hem Microsoft için, hem de Sony için büyük bir gün. Çünkü o gün Microsoft, Xbox One X konsolunu piyasaya sürecek. Sony ise 2017 senesine damgasını vuran yeni oyun serisinin ilk genişletme paketini piyasaya sürecek. Evet, yanlış duymadınız: Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds için çıkış tarihi verildi ve bu çıkış tarihi 7 Kasım 2017 olarak açıklandı. Bahsettiğimiz bu çıkış tarihi, YouTube üzerinden yayımlanan bir video ile de süslendi. Dilerseniz bu videoya, haberimizin en aşağıdan sizler de ulaşabilirsiniz.

The Frozen Wilds

Kuzey dağlarının ötesinde, Banuk kabilesinin, ölümcül koşullarda hayatta kalmayı göze alanlara göz kırpan sınır toprakları yer alıyor. Ama artık bu karlı topraklarda yeni bir tehdit, Aloy’un çözmekte kararlı olduğu yeni bir gizem yatıyor. The Frozen Wilds, güzel fakat ölümcül bir bölgede geçen yeni hikâye bölümlerinin, karakterlerin ve tecrübelerin de yer aldığı Horizon Zero Dawn ek içeriklerini bünyesinde barındırıyor. Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds ile merak uyandıran yeni bir hikâyeyi keşfedin, yeni makinelerle yüzleşin.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör